Canalioğlu'ndan Bayraktar'a destek!

CHP Trabzon Milletvekili M. Volkan Canalioğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Milletvekilliği’nden istifa eden AK Parti Trabzon Milletvekili Erdoğan Bayraktar’ın kendine yakışan bir davranış sergilediğini söyledi.Canalioğlu, Bayraktar’ın istifası ile i

Canalioğlu'ndan Bayraktar'a destek!

CHP Trabzon Milletvekili M. Volkan Canalioğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Milletvekilliği’nden istifa eden AK Parti Trabzon Milletvekili Erdoğan Bayraktar’ın kendine yakışan bir davranış sergilediğini söyledi.

Canalioğlu, Bayraktar’ın istifası ile ilgili yaptığı açıklamada “Trabzon için önemli bir arkadaşımızdı. Belediye Başkanlığım döneminde kendisi ile önemli çalışmalar yapmıştık. İstifa etmesi kadar sayın Erdoğan Bayraktar’ın Başbakanla ilgili iddiaları da çok ciddi bir olaydır” dedi.

Erdoğan Bayraktar’ın kendi oğlu ile birlikte 2 bakan oğlunun adının karıştığı yolsuzluk operasyonu nedeniyle zor günler yaşadığını belirten Canalioğlu, “Belediye Başkanlığım döneminde kendisi TOKİ Başkanı iken Trabzon’da ilk kentsel dönüşüm projesini başlattık. Kendisine gittiğimde benim kadar heyecanlanmış ve çok kısa sürede Zağnos Vadisi Kentsel Dönüşüm Projesi’ni başlatmış ve çok kısa sürede tamamlamıştık. Milletvekili seçildikten sonra da konu Trabzon olduğunda iyi ilişkiler içinde olduğumuz bir arkadaşımdı. Onurlu bir davranış yaptı. Masumiyet karinesinden hareketle oğlunun durumu için de yargı sonucunu beklemek gerekir. Sayın Bayraktar’ın istifası Trabzon için bir kayıptır” dedi.

Canalioğlu, Bayraktar’ın iddialarının da çok ciddi olduğuna işaret ederek “İstifasından daha önemli olan Başbakanla ilgili iddialarıdır. Hiçbir AKP’li Milletvekili veya Bakan cesaret edip de Başbakan’ı istifaya davet edemez” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
isa sayar
isa sayar - 6 yıl Önce

Tek derdiniz Bayraktar'ı bağımsız aday yapıp oyları böldürmek ama başaramayacaksınız. Biz kefenlerimizle başbakanımızın arkasındayız.. AKP hala gümbür gümbür. Sayın başbakanımız bu çamur atmalardan da alnının akıyla çıkıp efsane olacaktır.

EMRE NEHIR
EMRE NEHIR - 6 yıl Önce

İsa sayar Allah akıl Fikir versin sana..Halen nediyorsun Polisi savcıyı görevden alan bu akp? Ülkeyi Pkkya teslim eden bu akp? Halen akp arkasındayız Bu Ülkeyi böldüğünde ben sizden hesap soracağım.

tuncay türk
tuncay türk - 6 yıl Önce

sevsinler sizin delikanlılıklarınızı kefenleriyle arkasındaymışlar. sizin kefenlerinizinde kesin cebi vardır :) kimse başbakanınıza ve akp ye çamur atmıyor zaten boğazlarına kadar çamurdalar. kula kulluk etmek nasıl bir şeydir arkadaş erdoğan peygamber değil derviş değil alim değil halife değil ama bunlar bayılıyor itaat etmeye kardeşim Allaha itaat edin kuran a hepimiz ölümlü günahkar Allahın merhametine muhtaç kullarız. gerçi yarın kefen giymeniz gerekse hiç biriniz ortaya çıkmazsınız o ayrı da anca mağdur edebiyatı ajitasyon yaparsınız 28 şubatta öncesinde niye kefen giyemediniz madem ?

AHMED KARAKAYA
AHMED KARAKAYA - 6 yıl Önce

Volkan bey bahsi geçen şahıs yançizdi üzgünüm :))

davut
davut - 6 yıl Önce

En büyük hirsiz suclu her zaman baskasini suclar atimda bir kefenci var

SALİH AGAOGLU
SALİH AGAOGLU - 6 yıl Önce

adam bakanken dediğinizi bırakmadınız,şimdi degerli oldu biraz adam gibi siyaset yapın bu dansözlük niye buralardanmı medet umıuyorsunuz.....

özkan kaşıkçı
özkan kaşıkçı - 6 yıl Önce

varlığı yokluğu belli olmayan bir adam volkan bey eline verilen kağıtlardan derdini ifade eden sanki benim bu işlerle ne işim var der gibi bir hal dışı cila içi boş yazık bırak bu işi volkan abi oooooof of

SIRADAKİ HABER

banner513