7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Çalımbay elenmeyi Trabzonspor'a bağladı: Maçı erteleyelim demiştim

Çalımbay, Trabzonspor'a haftasonu oynanan maçı ertelemeyi teklif ettiğini söyledi.

Spor 27.08.2021, 10:51
Çalımbay elenmeyi Trabzonspor'a bağladı: Maçı erteleyelim demiştim

Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Kopenhag maçının ardından açıklamada bulundu.Çalımbay yaptığı açıklamaları şu şekilde:

"Neticede elendik. Onun için rahatça konuşabiliriz. Sezonu erken açtık. Bizim bir kampımız Bolu'da geçerdi. Sonra yurt dışında en az 4-5 maç oynardık. Sonra maçlara başlardık. Bizim oynadığımız maçlar, ülkelerinin en iyi takımlarıylaydı. Hepsi final havasında geçti."

"O MAÇI OYNAMASAYDIK"

"En son Trabzonspor maçı baya tempolu geçti. Bunların hepsini takımımda gördüğüm için ben Trabzonspor'a bir teklif yaptım. Maçları erteleyelim dedim. Bu ikimiz için de önemli dedim. O maçı oynamasaydık Caner ve Samba yanımızda olacaktı. Samba yanımızda oynatamıyoruz. Sakat. Bizim 4 stoperimiz var. Hepsi sakat. Karşıdaki takımı kimse tanımıyor olabilir ama biz çok iyi tanıyoruz."


Yorumlar (14)
Bordo 12 ay önce
Rıza senin takım ts maçına final maçı gibi çıkmıştı,agresiflik vs hadsafhaydaydı gerek yoktu...ts da roma ile oynadı yine tempo sunu maça koydu fakat tur gelmedi.
ahmet seçilmiş 12 ay önce
ağlak
yasar 12 ay önce
sağlıklı düşünebilme yeteneğini kaybetmiş
Kafayı TS ye takmış 12 ay önce
Bu Sivaslılar kafayı TS ye takmış arkadaş hastamidir nedir bunlar
devran 12 ay önce
neden sampiyon alacaktiniz ts macindaya haliniz kalmadi simdi trabzona teklif yapmismis karari federasyon veriyor bilmeden bos bos konusma
Tslee 12 ay önce
Hep bahane hep yok hakem yok fikstür falan
Mesut 12 ay önce
Oynama kapasiten yoksa bir alt lige gidersin. Avrupalı neden böyle bahanelere sığınmıyor. Avrupa kupalarına gştmek için yırtınıyorsunuz. Gidincede sağlıyorsunuz. O zaman federasyon başkanı ol. Kararları kendin verirsin.
Yusuf 12 ay önce
Dünyanın en boş yapan antrenörü her maç sonu farklı bir şekilde ağlıyor kazansın kaybetsin farketmez. Bu konuda gerçekten yaratıcı bahanelerinin çeşitliliği inanılmaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@