banner536

banner526

banner513

Çakıroğlu'ndan bombardıman; TS'de yönetim yok!

Trabzonspor'un yönetim kurulu üyesi Sebahattin Çakıroğlu, bordo-mavililerin başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na açtı ağzını yumdu gözünü. Hacıosmanoğlu'nun Trabzonspor'un içine siyaseti soktuğunu söyleyerek, delegeleri göreve çağırdı.İşte Çakıroğlu'nun sert

Spor 29.12.2013, 10:26
Çakıroğlu'ndan bombardıman; TS'de yönetim yok!

Trabzonspor'un yönetim kurulu üyesi Sebahattin Çakıroğlu, bordo-mavililerin başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na açtı ağzını yumdu gözünü. Hacıosmanoğlu'nun Trabzonspor'un içine siyaseti soktuğunu söyleyerek, delegeleri göreve çağırdı.

İşte Çakıroğlu'nun sert açıklamaları:

"Bizde bir sıkıntı var. Neler olup bittiğini yönetim kurulundan kimse bilmiyor. Ben 2. başkan unvanını başkana geri verdim. Sıradan bir yöneticiyim. Kimse bu bilgilere sahip değil."

"Transferlerin kimin yapacağına dair bir bilgim yok. Kriz filan yok, çünkü Trabzonspor'da yönetim diye bir şey yok. İbrahim Hacısomanoğlu'na taşıyamayacağı bir yük verdik. Ama biz bunu telafi edeceğiz. Devre arası geldiğinde konuşacağız."

"Diyorum ki lütfen 20 kişilik yönetim kuruluyuz. Bizler buraya gelmişsek oturup şapkamızı önümüze koyup, gücümüz nedir, hocamız ne istiyor, ona göre çalışacağız."

"Yönetim diye bir şey yok. Devre arasında ne yapacağımız. Kimi gönderip göndermeyeceğimiz, kimi transfer edeceğimiz, transfer yapacak gücümüzün olup olmadığını kimse bilmiyor."

"Ben yazdıklarımı çizdiklerimi anlamıyor. Ne zaman sizin aracılığıyla konuşsam onu anlıyor. İnanın Trabzonspor'un nereye gittiğini kimseye... Ben bana verdiği görevi İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yüzüne çarptım. İbrahim beyin şöyle bir olayı var. Ben yaptım oldu. Öyle bir şey yok."

"Genel sekretere toplantı yapmak üzere dilekçe yazıyorum. Bana düğüne gideceğim isteyen toplantı yapsın deniyor. Trabzonspor'un hali bu. Ben başkanla bunu defalarca paylaştım. Artık konuşacak kelimemiz kalmadı. Hacıosmanoğlu benim için şu an Trabzonspor'un başkanı, giydiği gömlekten dolayı önemli bir adam. Trabzonspor delegelerini sahneye davet ediyorum."

"Trabzonspor ülkücünündür, AK Partili'nindir, CHP'nindir, dincisinindir, ateistin de olabilir. Trabzonlu'nun tek birleştiği noktadır Trabzonspor. Ama muhterem başkan Trabzonspor'u siyasetin içine soktu. Trabzonspor'u doğru yola getirmek için birliğe ihtiyacımız var. Bunu sağlamamız lazım."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (16)
burakhan tanrıverdi 7 yıl önce
dediğin doğru olabilir ancak hala o klüpte adın yönetici olarak geçiyor ve sen çıkıp tv de bunları söylüyorsun,bu yakışmadı,senınde başkandan farkın olmadı şimdi.istifa et o zaman tamamen ondan sonra istediğini konuş,hem yönetici olarak kalacaksın hemde bunları söyleyeceksin,kendi ayağına kurşun sıkmaktan başka birşey değil bu konusmalar.
yasar kaymakcı 7 yıl önce
2 seçimdir seçilmesi için çalıştınız, hangi hakla şimdi böyle konuşuyorsunuz. başkanı başımıza siz getirmediniz mi
gokhan kolay 7 yıl önce
Trabzonda bu adamlardan çok türedi bizim başkanın değişik bi versiyonu işte dehşet ve ibretle seyrediyorum. biri beni bu adamı eleştirdim diye tehdit etmiş tek bişey söylüyorum sen git kralın gelsin ateş olsanız düştüğünüz yeri yakarsınız kesin sende başkanın akrabasısındır kalem aynı kalem kelam aynı kelam çünkü
tarık buğra 7 yıl önce
bu tür hadiseler gündemin modası oldu.bakan başbakana resti çeker,kulüp asbaşkan da başkanına.e madem birbirinizle ters düşecektiniz neden bir araya gelip iş yapmaya karar vermedınız.çakıroğlu hacıosmanoğlunu madem tanımıyordun neden yönetiminde görev aldın.şimdi takım kötü gidince,borç batağından kurtulamayınca birbirlerinizi suçlamaya başladınız
Ziya CERRAHOĞLU 7 yıl önce
Siyaseti spora karıştırıp kupalarımızı çaldılar haklarımızı aldılar şimdide o siyasilerden hesap soruyo işte neresi kötü
deli gibi seven 7 yıl önce
bu ne rezillik..bir susun cümle aleme rezil kepaze olduk..millet bir yerleriyle guluyor...kologlu
altan yıldız 7 yıl önce
anlamadığınız işe nıye buşaştınız burası babanızın çıftlığımı bu çocukların işi olmadığını bılmıyomuydunuz .şimdı bırbırınıze çamur atın ama suç sızde değil ah bu delege varya bu delege doğru bu başkan seçemedınız ama bu kafayla daha çok çekersınız
Yusuf Babuz 7 yıl önce
Yönetimine girerken tanınmıyordun şimdimi tanıyorsun zaten moralimiz bozuk Trabzonsporu ne duruma düşürdünüz hem yönetimde olacaksın hem kaç seferdir böyle demeçler vereceksin, bizi rezil ettiniz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@