Çakıroğlu , Hacıosmanoğlu'na salladı!

Trabzonspor'da görevlerinden istifa eden Sebahattin Çakıroğlu açıklamalarda bulundu.Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, "Üstlenmiş olduğum Trabzonspor başkan yardımcılığı, basın sözcülüğü ve Kulüpler Birliği yönetim kurulu üyeliğind

Çakıroğlu , Hacıosmanoğlu'na salladı!

Trabzonspor'da görevlerinden istifa eden Sebahattin Çakıroğlu açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, "Üstlenmiş olduğum Trabzonspor başkan yardımcılığı, basın sözcülüğü ve Kulüpler Birliği yönetim kurulu üyeliğinden feragat ediyorum. Hala devam eden Trabzonspor yönetim kurulu üyeliğimden yapılacak ilk seçimli genel kurula kadar istifa etmeyerek Trabzonspor'u koruma adına mücadeleme devam edeceğim" dedi.

Çakıroğlu, yaptığı açıklamada, yaklaşık 6 ay önce yapılan olağanüstü kongrede birlik ve beraberlik mesajlarıyla yola çıktıklarını belirtti.

"Siyaset bulaşmış Trabzonspor'u siyasetten uzak tutmaya, bölünmüşlüğü bitirmeye, adeta yerlerde sürünen onurunu, çalınan haklarını geri almaya, kirlenmiş Türk futbolunu temizlemeye, efsane Karadeniz fırtınasını yeniden estirmeye söz verdik" diyen Çakıroğlu, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

"Değerli Trabzon seçmeni, siyaseti arkasına almış zengin holding patronlarını değil, dik duruşunu her platformda sergileyeceğini söyleyen sayın İbrahim Hacıosmanoğlu ve kendisine inanmış arkadaşlarını tercih ederek gerçek onurlu duruşu gösterdi. Lakin hangi akla hizmet ettiğini anlamadığım sebeplerden dolayı tabiri caizse dere geçerken at değiştiren ve her şeye rağmen siyasi görüşü, hayat felsefesi dahi farklı olan ve bu farklılığa rağmen tek yürek oldukları Trabzonspor'u, yaptığı bölücü ve siyasi söylemlerle parçalara ayıran, kapalı kapılar ardından yaptığı görüşmeleri hiçbir şekilde yönetimle paylaşmayan ve kendisinin de başkanı olduğu ve değişik siyasi görüşlere sahip Trabzonspor yönetim kurulunu yaptığı söylemlerle adeta kuklaya çevirmeye çalışan, kendisine ait olmayan hiçbir fikri kabul etmeyen, buna bağlı olarak yönetim kurulu toplantısına dahi ihtiyaç duymayan zihniyete daha fazla yardım ve yataklık etmemek adına üstlenmiş olduğum Trabzonspor başkan yardımcılığı, basın sözcülüğü ve Kulüpler Birliği yönetim kurulu üyeliğinden feragat ediyorum. 

Hala devam eden Trabzonspor yönetim kurulu üyeliğimden yapılacak ilk seçimli genel kurula kadar istifa etmeyerek Trabzonspor'u koruma adına mücadeleme devam edeceğim. Hayal kırıklığına uğrattığım tüm Trabzonspor sevdalılarından özür diliyorum.

YORUM EKLE
YORUMLAR
seda çolak
seda çolak - 6 yıl Önce

neler oluyor sayın baskan

numan altuntaş
numan altuntaş - 6 yıl Önce

Yönetim olarak sözünüzü yerine getiremediğiniz için geçte olsa onurlu davranışınızdan dolayı tebrikler. Darısı başkan ve kalanlara

hakan karaoğlu
hakan karaoğlu - 6 yıl Önce

noluyor sn başkan noluyor yaa göreve geldğinzden beri bir dikiş tutturamadınız bir güzel jhaber alamaycağızmı ya bu sitelerden hep bir şok hep bir ? ne dir yaa..sn başkan sendemi sorun yoksa yonetimindekilerdemi açıklama bekliyoruz ...

recep ayar
recep ayar - 6 yıl Önce

Baskanla görüs ayriligina düsmüs olabilirsin bunlar konusularak asilabilir. Istifani sezon sonuna birakabilirdin. Kusura bakma ama göründügün gibi agir degilmissin.

ibrahim halil
ibrahim halil - 6 yıl Önce

Helal olsun çakıroğlu'na. Hiç ummadığım bir duruş ve adamlık örneği gösterdi. ummamamın nedeni kendisini tanımamamdır. demekki yüreği büyük gerçek TS li imiş. bu kadar manalı ve bu kadar düşünce yüklü bir açıklamayı inanın beklemiyordum. Yaptığı tanım ; sayfalar dolusu metinle dile getirilemeyecek kadar dolu. Helal olsun. Bende TS ya bundan sonra kim başkan olur diye umutsuzluk içinde düşünüyordum. Böyle duruşu olan Yüreği geniş insanların olması gönlümü ferahlattı.

Umit Akyildiz
Umit Akyildiz - 6 yıl Önce

baştan beri belliydi başkanın sadece siyasi amaçlara hızmet için geldiği yazıklar olsun sana da zıhnıyetınede trabzonsporu kullandın ...kulüp ne halde kimin umrunda sen git tayyibe yanaş...bu adam hacının en yakınındaki adamdı o bile bunları soyluyosa gerisini siz düşünün..

altan  yıldız
altan yıldız - 6 yıl Önce

ey yönetım bunları başta nıye düşünmedınız ts yı yönetmek çoluk çocuk işi değil ben aylar önce yazdım sız taraftarlar ınanmadınız bu yönetım ts yı kaldıramaz dedım alın işte buyurün burdan yakın .sayın ıbo bey bı daha boyundan buyuk işlere burnunu sakın sokma burası sıyaset yerı değil mıllet aptal değil ts yı sana kımse kullandırtmaz ts taraftarındır sızlerın değil bız sahıp çıkarız sızede mınnetımız yok hadı yaylanın

burakhan tanrıverdi
burakhan tanrıverdi - 6 yıl Önce

Bizim baskanda ts nin başına ikinci bir aziz Yıldırım olmak istiyor ama bizim insanimizin yapisina ters olduğu icin peş pese istifalar geliyor.secim sart oldu artik.yonetimde baskandan badka adam kalmadı.


SIRADAKİ HABER

banner513