7m

7m

hyundai

Bülent Uygun'dan TS yöneticisine tehdit!

Uygun, bordo mavili takımın yöneticisine üstü kapalı şekilde tehditte bulundu.

Spor 12.06.2017, 17:30
Bülent Uygun'dan TS yöneticisine tehdit!
Şike sürecinde hapis yatan isimlerden biri olan Bülent Uygun ile ilgili eleştirilerde bulunan Trabzonspor Yöneticisi Nevzat Aydın'a Uygun'dan yanıt geldi. Gaziantepspor'u küme düşüren Uygun, Nevzat Aydın'ı TFF'ye şikayet ettiğini söyledi. Uygun ayrıca "Fazla kızdırırlarsa, gereken şeyi gereken kişiye söylerim. " diyerek üstü kapalı bir tehditte bulundu.

Radyospor'a konuşan Uygun" "Kendisi ODTÜ ve Boğaziçi Üniversitesi mezunu olduğu için insanları aşağlıyor. Ben onun hakkında konuşmak istemiyorum. Zaten muhatabım değil. Varsa bir bildiği gider açıklar. Ben de kendisiyle ilgili federasyona şikayetimi belirttim. Onun dışında veremeyeceğim hesap yok. Mahkem-i kübra orada. Fazla kızdırırlarsa, gereken şeyi gereken kişiye söylerim. Okumuş olmak baki de adamlık farklı bir şey. Futbol federasyonuna şikayetimi ilettim, gereken cezayı alması yönünde sonrasına bakarız" açıklamasında bulundu.

 

Yorumlar (6)
Ozgur ata 5 yıl önce
UTANMAZ BIR DE TEHDIT ediyor
Numan 5 yıl önce
O kişi aziz baban mı büloş. Tabi cezaevinde yattığın için kabadayısın korkutma bizi.
İLKER TÜRK 5 yıl önce
Bu ülkede namuzsuzlar kadar cesur olmadıkça bunlar her şeyi yaparlar. Bunun babası Aziz içerden çıkmış şikeden milletin önünde başkan şamarlıyor , cumhurbaşkanın yanında diğer kulüp başkanlarını azarlıyor
halim 5 yıl önce
soyleyecegi insan sedat peker dir .
sedat peker , mecnun odyakmaz zaten mafya babalari . hic calismadan hic vergi odemeden is adami olmuslar . korkan senin gibi olsun .
halim 5 yıl önce
BENI BEGENMEYEN BIRI VAR . BEN SEDAT PEKERE LAF SOYLETMEYEN ONLARCA INSAN GORDUM . HALBUKI TS NIN DUSMANI VE AZIZ YILDIRIMIN DOSTU . AMA BIZIM MILLETE SEMER VURAN YARASIR.
tarık 5 yıl önce
taraftar Nevzat Aydına sahip çıkmalı. Şikecilere karşı duruşu Ustadan bile çok daha iyi. Kimseye yalakalık yapmadı şimdiye kadar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@