alexa metrics

banner536

Boşanma aşamasındaki Özer Hurmacı'dan açıklama: Tüm servetim feda olsun

Trabzonlu futbolcu Özer Hurmacı boşanma süreci ile alakalı konuştu.

Spor 27.11.2021, 09:54 27.11.2021, 10:00
Boşanma aşamasındaki Özer Hurmacı'dan açıklama: Tüm servetim feda olsun

2015 yılında evlendiği Mihriban Dinçer ile boşanma aşamasında olan Özer Hurmacı, çocukları için istenen aylık 75 bin TL nafaka için, “Onlar benim her şeyim, bütün malvarlığım onlara feda olsun” dedi.

Eylül başında boşanma haberleriyle gündeme gelen eski futbolcu Özer Hurmacı, önceki gün İstinyePark’ta objektiflere takıldı. Tek başına geldiği alışveriş merkezinde muhabirlerin sorularını yanıtlayan Hurmacı, “Artık çocuklarımı görebiliyorum, mahkeme hafta sonları görmeme izin verdi. Keşke bunlar hiç yaşanmasaydı. Çocuklarım için üzülüyorum ama hayat bu, ne getireceği belli olmuyor” dedi.

GAYRİMENKULLER YÜZÜNDEN İKİNCİ KEZ MAHKEMELİK OLDULAR

Eşi Mihriban Dinçer’in 30 milyon TL tazminat, üç çocuğu için de 75 bin TL nafaka istediği yönünde çıkan haberlerin doğruluğu sorulduğunda söze giren Hurmacı, “Onlar benim canım, onlara bütün malvarlığım feda olsun. Benim üzüldüğüm tek şey, onların bu durumlara şahit olmaları ve yaşamaları” diye konuştu.

Çekişmeli Boşanma Davası devam ederken Mihriban Dinçer, eşine bir de ihtiyati tedbir davası açmıştı. Eşinin yaklaşık 20 gayrimenkulünün bulunduğunu iddia eden Dinçer, 50 bin liralık ‘katılma alacağı’ davası açarak, eşinin gayrimenkullerinin üçüncü kişilere satışının önlenmesi için ihtiyati tedbir talebinde bulunmuştu.


Yorumlar (4)
Hacı 2 ay önce
inanılmaz rakamlar konuşuluyor bu ne gardaşım adamla evlen üç beş sene yaşa soyup soğana çevir, devlet yetkilileri bu nafaka işlerine acil çözümler bulup düzenleme yapmalı, gençlerimizi evlilikten soğuturyosunuz.
zişann 2 ay önce
evlen 3 5 sene yaşa sıkıldım kadını boşa. yok öyle dünya
Özgür ata 2 ay önce
Has oldu sana özer, ts’un en zor zamanlarında 1 kuruş alacağından vazgeçmeyip, faiziyle tahsil ettin, n’oldu? Sana da yaramadı
TS 2 ay önce
Aldığın haram paralar burnundan fitil fitil gelecek

Gelişmelerden Haberdar Olun

@