banner441

Batuhan'a talip var mı?

Bordo-Mavililer'in disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bıraktığı Batuhan Karadeniz, aylardır kendisine kulüp arıyordu.Ancak 22 yaşındaki forvet için Trabzonspor’a hiç resmi teklif gelmediği öğrenildi. PTT 1. Lig’den bazı ekiplerin Batuhan için n

Spor 27.12.2013, 10:40
Batuhan'a talip var mı?

Bordo-Mavililer'in disiplinsiz davranışları nedeniyle kadro dışı bıraktığı Batuhan Karadeniz, aylardır kendisine kulüp arıyordu.

Ancak 22 yaşındaki forvet için Trabzonspor’a hiç resmi teklif gelmediği öğrenildi. PTT 1. Lig’den bazı ekiplerin Batuhan için nabız yokladıkları ancak oyuncuya çok düşük rakamlar önerdikleri öğrenildi. Kadro dışı bırakılan bir diğer isim olan Volkan Şen için ise birçok takımın nabız yokladığı kaydedildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
Nihat Sagir 6 yıl önce
Batuhan a XXL Forma lazim olmus 120 kg !
davut terzi 6 yıl önce
Bari kendini düşünmüyorsan AİLENİ DÜŞÜN BARİ 2yıl önce evlendigini söylüyordun akıllandım derdin hani hiç öyle görünmüyorsun 1461 verip kendine gelmesin saglanmalı iyi bir topcu genc v yetenekli böyle topcular d zor bulunur.
mehmet fazlioglu 6 yıl önce
burak ta öyle gelmisti simdi ne oldu kim kaybetti yine biz akilli olun göndermeyin onu onun yanina mehmet battali alin mükemmel foret hatti olur göndermeyin onu batuhan henriuqie ye 5 ceker buna inanin birakin su ceza verme islerini hep bize zarari oluyor bakin colman örnegini hoca oyunu okuyamiyor futbolcu seciminde hep hata ediyor iyi bakin takim top oynamiyor kimseyi kandirmayin
Ahmet Tabakoğlu 6 yıl önce
Daha 22 yaşında. Sanırım kariyeri 27 yaşında sona erecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@