banner491

Başkandan Sissoko açıklaması

haber61-ÖZEL/ Trabzonspor'da Sissoko ismi transferde son zamanlarda medyayı en çok meşgul eden konulardan birtanesi.Mali'li futbolcunun ismi Trabzonspor ile sıkça gündeme gelmesine karşın Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu bu futbolcuyla ilgili bil

Başkandan Sissoko açıklaması
banner455
banner432

haber61-ÖZEL/ Trabzonspor'da Sissoko ismi transferde son zamanlarda medyayı en çok meşgul eden konulardan birtanesi.

Mali'li futbolcunun ismi Trabzonspor ile sıkça gündeme gelmesine karşın Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu bu futbolcuyla ilgili bilgileri ve gelişmeleri medyadan takip ettiğini söyleyerek olayın gerçek boyutunu haber61 spor servisine açıkladı.

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu haber61 spor servisine yaptığı açıklamada Sissoko ile ilgili olarak herhengi bir görüşme yapılmadığını ifade ederek şunları söyledi "Bizde Sissoko ile ilgili haberleri medyadan takip ediyoruz. Bu futbolcu ile şu ana kadar bir görüşmem olmadı, kaldıki akli selim olan herkez bu transferin Trabzonspor'da olamayacağını anlamalıdır. Trabzonspor'un bir golcüye ihtiyacı vardır ve bizde bunun en iyisini bulmaya çalışıyoruz. Tabiî ki başarılı santraforlarımız var, ama Trabzonspor'un da gol yollarında bir sıkıntısı var, sadece bir tane yabancı kontenjanımız olduğu gerçeği de ortadayken bu kontenjanımızı golcüden yana kullanacağız"


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
erdem aksoy
erdem aksoy - 6 yıl Önce

Sen yakında başlarsın bizim gadromuz yeterli demeye.Hele hiç düşünmüyorum Galatasarayla kazayla bir galibiyet veya beraberlik hep bir ağızdan G-A-D-R-O-M-U-Z yeterli.

l

mete devrancı
mete devrancı - 6 yıl Önce

basında her gün bir sürü isim yer alıyor.soruyorum kim alcak bu topçuları hangi parayla?sponsor olarak adı geçenlerinde ne halde olduklarını görüyoruz.transferleri unutun.hayal dünyasında yaşamayın.

sungur aslan
sungur aslan - 6 yıl Önce

transfer paramız ne yazıkki yolsuzluk operasyonuyla güme gitti:) ağaoğlu oyuncu alacaktı bize, birde iran asıllı elemanda sponsor olacaktı bize. ha birde erdoğan bayraktar ın oğlu vardı. para veriyordu kulübe(inşallah kendi parasıdır). 3 üde gitti güme:) bu saatten sonra biraz zor transfer yaparız. onu bıraktım iflas bayrağını çekmesek bari

Ahmet Tabakoğlu
Ahmet Tabakoğlu - 6 yıl Önce

PArası olmayanlar bile fırsat sitelerini kollayıp kaliteli malları ucuza alıyor. İyi bir gözlemcimiz ve akıllı bir yatırımcımız olsa ucuz ya da düşüşte ama bizde işe yarayacak oyuncuları görüp bulabilecek kimse yok mu? Ben mi arayıp bulayım, oradakilerin görevi ne? Hiç değilse girin bir futbol istatistik sitesine orada çok gol atan ucuz adam bakın, ?!?!?!?!

Kaan Baskan
Kaan Baskan - 6 yıl Önce

Arakada devre arasinda alinabilecek en iyi oyuncular bunlar zaten baska neyin pesinden kosuluyor ki?

Alin Amrabat,Sercan ve Gyan'i hem forver hem kanat hem ortasahada daha güvenebilecegimiz bir takim izleyelim.

ahmet şahin
ahmet şahin - 6 yıl Önce

Bu takıma alacağın oyuncular 1) Şayet müzmin sakat değilse Muhammet Demir 2) Orhan Gülle şu an oynamıyorlar ve değerleri çok düşüktür. 3) Umut Gündoğan artı Taylan Antalyalı. Başka da oyuncu alma. Helede yıldız adı altında posası çıkmışları hiç alma. Dikkat batabiliriz. Muhammet bu takımı cidden uçurur. Galata nın da devreye girme ihtimali çok yüksek.

Vahit
Vahit - 6 yıl Önce

Umut Gündoğan var Buca da 23 yaşında Mayıs ta sözleşmesi bitiyor

Alın işte 5 numara zokoranın yerine geleceğe yatırım

Muhammet ve yanına yabancı golcü genç

Henriqe ve jankoyu yolla

Bir de bu Mustafa Akçay 4-5tane sol ayaklı adam olmadan takım kuramıyor onu da yolla

Takım rahatlasın sağa çeksin biraz

DRACOOL
DRACOOL - 6 yıl Önce

senin defansında adam yoksa orta sahan güçlü değilse forvetin olsa ne yazar,sissoko bize forvet kadar,defans kadar lazım,alınması şart.


banner441

banner472