Aziz Yıldırım'a Trabzonsporlulardan Metris ayarı!

Trabzonspor'un bağış kampanyasına bazı Fenerbahçelilerin tacize varan sataşmasına taraftarlardan öyle bir karşılık geldi ki...

Spor 27.04.2018, 11:57 27.04.2018, 22:49
Aziz Yıldırım'a Trabzonsporlulardan Metris ayarı!

Haber61 / Haber Servisi 

Trabzonspor taraftarları Fenerbahçe Kulübü'ne, futbola şike bulaştırdığı için cezaevinde yatan başkan Aziz Yıldırım'a teslim edilmek üzere 'Metris' mesajıyla para gönderdi. 


Trabzonspor'un mali yükünü hafifletmek için başlatılan bağış kampanyasına dünya genelindeki Trabzonsporlulardan destek yağıyor. Bununla birlikte suyu bulandırmak isteyen Fenerbahçe taraftarları da sataşmaktan geri kalmıyor. Önceki gün de Aziz Yıldırım açıklama yaparak, Şenol Güneş'e Fenerli taraflarların yaptığı saldırıyı Fenerbahçe'nin şikeyle çaldığı kupaya bağlayarak, bordo mavili camiaya sataşmıştı. 

Fenerlilerin sataşmalarına karşılık bordo mavili taraftarlar, Aziz Yıldırım'a iletilmek üzere Fenerbahçe Kulübü'nün hesabına 'Metris Cezaevi' notuyla 6222 sayılı Sporda Şiddet Kanunu'nu hatırlatarak 62.22 TL yatırdı. Taraftarlardan Ceyhun Alemdağ sosyal medya hesabından açıklama yaparak, "Son günlerde Trabzonspor’u ve onun şanlı renklerini ağzından düşürmeden kamuoyunu yanıltmak isteyen Fenerbahçe kulübü başkanı Aziz Yıldırım beye teslim edilmek üzere banka hesap numaralarına 62,22 TL yardım yaparak ‘’METRİS’’ cezaevini hatırlatmak istedik." diye belirtti. 

Aziz Yıldırım'a Trabzonsporlulardan Metris ayarı!

Yine dün Fenerbahçe Kulübü çalışanlarından Mehmet Alakuş, 2010-2011 sezonunda çaldıkları kupayı hatırlatmak için Trabzonspor’un hesabına 20.11 TL’lik bir bağış yapmış, bordo mavili taraftarlar da Alakuş'a 20.11 TL’si iade edilmiş, üstüne1996 ve 2005 yıllarını da hatırlatarak 19.96 TL ve 20.05 TL’de ayrıca yatırılmıştı. 

 

Yorumlar (5)
Necip Uzunalioglu 3 yıl önce
En kisa surde İNŞALLAH yardimda bulunacagim.
Fenerbahçe miz gibi parayla sampiuon olmadik.
uğur 3 yıl önce
bu adam arsız buna ne dersen de güvendiği bir yer var bu kadar cesaret oradan geliyor yoksa o bir hiç ve zavallı bir sahtekar
engin 3 yıl önce
yazık beş para etmez adama 62 tl neden yolluyonuz yatır kulube o parayı
iyi halt yediler. 3 yıl önce
adamın biri vardı 2010-2011 sezonunda başbakanlık makamında aziz ve fenerbahçeli futbolcuları çağırdı. sonra da dedi ki " aman ha şampiyonluğa zeval gelmesin". bu zat o sene trabzonsporu çağırmadı makamına. apaçık taraf oldu. şike varsa kendi de şikeye ortak oldu. bu şahısı trabzonlular her sene ödüllendirdi. bu şahısı tanıyan var mı? dekont şov yapmayın ne halta yarar ki?
ŞEHZADE 3 yıl önce
Bunca şike olaylarından,Hatta hapis yatmasına rağmen .Türk futbolunun içinde göreve devam ediyor ve tehdit ve senaryolarla misyonunu sürdürebiliyorsa.Arkasındaki gücü anlamak güç değil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@