kebir reklamı

Aydınlar şikeyi itiraf etti

Meh­met Ali Ay­dın­lar’ın Fe­ner­bah­çe baş­ka­nı se­çil­me­si du­ru­mun­da Trab­zon’un da hak id­di­a et­ti­ği 2010-11 se­zo­nu­y­la il­gi­li na­sıl bir stra­te­ji iz­le­ye­ce­ği me­rak edi­li­yor.Ni­te­kim Ay­dın­lar TFF baş­ka­nı ol­du­ğu dö­nem için “

Aydınlar şikeyi itiraf etti

banner197

Meh­met Ali Ay­dın­lar’ın Fe­ner­bah­çe baş­ka­nı se­çil­me­si du­ru­mun­da Trab­zon’un da hak id­di­a et­ti­ği 2010-11 se­zo­nu­y­la il­gi­li na­sıl bir stra­te­ji iz­le­ye­ce­ği me­rak edi­li­yor.

Ni­te­kim Ay­dın­lar TFF baş­ka­nı ol­du­ğu dö­nem için “O se­zo­nu yok sa­ya­cak­tık” de­miş, ku­pa­nın kim­se­ye ve­ril­me­ye­ce­ği­ni ima et­miş­ti.
 
ŞİKEYİ İTİRAF ETMİŞTİR
 
An­cak Bor­do-Ma­vi­li cep­he­nin tu­tu­mun­da de­ği­şik­lik yok. Trab­zonspor İkin­ci Baş­ka­nı Se­ba­hat­tin Ça­kı­roğ­lu, konuyla il­gi­li so­ru­la­rı­mı­zı ya­nıt­lar­ken bir­bi­rin­den sert me­saj­lar ver­di.

Ay­dın­lar’ın ola­sı baş­kan­lı­ğı du­ru­mun­da ne ya­pa­ca­ğıy­la il­gi­len­me­dik­le­ri­ni be­lir­ten Ça­kı­roğ­lu “Ay­dın­lar ge­çen ay­ki ba­sın top­lan­tı­sın­da şi­ke ya­pıl­dı­ğı­nı biz­zat iti­raf et­miş­ti. Fe­ner­bah­çe için ka­pa­lı ka­pı­lar ar­dın­dan ne­ler yap­tı­ğı bel­li. TFF baş­ka­nıy­ken o se­zo­nu yok say­ma­ya gü­cü yet­me­di. Fe­ner­bah­çe baş­ka­nı ol­du­ğun­da da yet­mez. O sezonunun şampiyonu Trabzon’dur. Kupa gayriyasal bir şekilde Fenerbahçe müzesinde durmaktadır. Kupanın bize gelişi sadece süreç meselesi” dedi.

Haberlerinizi Haber61 Whatsapp İhbar Hattına Gönderin Yayınlayalım
0532 456 71 41

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
murat toygar - 4 yıl önce
bunu düşünmek bile kalmayan Turk futbolu nu fener in idare ettiği anlamına gelir ki değiştirilmesi gereken budur. futbol fener Galatasaray sultasından kurtarılmadıkça oyun ancak çadır tiyatrosu oyunu. futbol değil.
Avatar
ERTUĞRUL SAĞLAM - 4 yıl önce
şampiyon olmak istiyorsak,çok akıllı olmalıyız........trabzonsporu türkiye liginde kimse ezememeli,sürekli bir takım oyunlarla bizi zaten kandırıyorlar,,,,,ceza almamalıyız.......ama trabzonsporuda türkiye liginde,kimse ezememeli.........adımlarımızı buna göre atalım,uyanık olalım,çok dikkatli olalım.......
Avatar
bordo mavi ts - 4 yıl önce
aziz gider aziz gelir fenere başka aziz gelmez yani hebsi ŞİKECİ.