banner536

banner526

banner533

Avni Aker'de yeni dönem!

TFF'nin İstinye'deki merkezinde gerçekleştirilen toplantının ardından yapılan açıklamada, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonunun ikinci yarısında oynanacak maçlarda E-Bilet uygulamasının sisteme sokulacağı belirtildi.Açıklamada, sezonun ikinci yarısındaki il

Spor 06.01.2014, 21:44
Avni Aker'de yeni dönem!

TFF'nin İstinye'deki merkezinde gerçekleştirilen toplantının ardından yapılan açıklamada, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonunun ikinci yarısında oynanacak maçlarda E-Bilet uygulamasının sisteme sokulacağı belirtildi.

Açıklamada, sezonun ikinci yarısındaki ilk maçtan itibaren İstanbul'daki  Atatürk Olimpiyat Stadı, Türk Telekom Arena, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu, Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı ile Bursa Atatürk Stadı, Rize Yeni Şehir Stadı,  Trabzon'da Hüseyin Avni Aker Stadyumu ve Kayseri Kadir Has Stadı'nda oynanacak karşılaşmalarda E-Bilet uygulamasına geçileceği aktarıldı.

14 Nisan 2014 tarihinden itibaren ise Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de mücadele eden tüm takımların stadyumlarında E-Bilet uygulamasının devreye sokulmasının kanuni bir yükümlülük olduğuna işaret edilen açıklamada, toplantıya katılan tüm kulüplerin ilgili kanuni yükümlülüğü yerine getireceklerini beyan ettikleri bildirildi.

TFF'nin, 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında, E-Bilet entegrasyon çalışmalarını önümüzdeki günlerde yapacağı toplantılarla sürdüreceği kaydedildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@