Alper Boğuşlu'dan istifa açıklaması

Trabzonspor'da görevinden istifa eden kaleci antrenörü Alper Boğuşlu, istifa nedenini tam olarak açıklamadı.Trabzonspor'da görev yaptığı 4 yıllık süre içerisinde sorumluluğunu hak ettiği gibi yerine getirdiğine inandığını vurgulayan Boğuşlu, "istifa karar

Alper Boğuşlu'dan istifa açıklaması

Trabzonspor'da görevinden istifa eden kaleci antrenörü Alper Boğuşlu, istifa nedenini tam olarak açıklamadı.

Trabzonspor'da görev yaptığı 4 yıllık süre içerisinde sorumluluğunu hak ettiği gibi yerine getirdiğine inandığını vurgulayan Boğuşlu, "istifa kararını dünkü antrenmandan sonra aldım. İstifa etmezsem  kendimi inkar etmiş sayılırdım. Bu kararımın gerekçesini teknik heyet ve futbolculara açıkladım. Kamuoyunda konunun konuşularak fazla speküle edilmesini istemiyorum.Görülen lüzüm üzerine istifa ediyorum.

Görev yaptğım sürede 3 kaleci A Milli Takım'da, biri de U 19 Milli Takımı'nda görev yaptı. Bundan büyük gurur ve onur duydum. Trabzonspor’a bundan sonra başarılar diliyorum" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat soksun
murat soksun - 6 yıl Önce

Iyi calisan adamlardan biri gitti takimdan .bu kulup nere gidiyor

ahmet şahin
ahmet şahin - 6 yıl Önce

Alper Boğuşlu, Fatih Terim'in Milli Takımında ona hizmet etmek üzere Trabzonspor'u öçizmiştir. Terim'in bizim kulüpte görüşüp ayartamadığı tek kişi yok. Hepsi Terim'in peşinde. Yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuh diyorum. Kaleci tercihine gewlince Kubilay Anteplioğlu'nun Kayseri'de nasıl bir kaleci olduğunu gördük. Zeki Ayvaz pişmesi için bir takıma mutlak kiralanmalı. İki maçta 6 gol yiyen bir kaleci elbette düşünülmez.

Ali Kemal Kececi
Ali Kemal Kececi - 6 yıl Önce

Kendisi hariç bir çok yöneticisi istifa etmesine rağmen Başkanın neden hala ısrarla kulübün başında durmak istemesini anlayamıyorum Kendisi koltuk sevdalısı olmadığını her şekilde dile getirmesine rağmen kulübün önünü neden açmıyor anlamış değilim

SIRADAKİ HABER

banner513