Alanzinho ve Janko kayıplarda!

Bordo mavili takımda bu sezon uygulamaya koyulan 6 yabancı sınırı nedeniyle Alanzinho ve Janko, fazla forma şansı bulamadı.Brezilyalı futbolcu Alanzinho, 257 dakika ile en az süre alan yabancı oyuncu olurken, Janko 300 dakika görev yaptı. Bordo mavili tak

Alanzinho ve Janko kayıplarda!

Bordo mavili takımda bu sezon uygulamaya koyulan 6 yabancı sınırı nedeniyle Alanzinho ve Janko, fazla forma şansı bulamadı.

Brezilyalı futbolcu Alanzinho, 257 dakika ile en az süre alan yabancı oyuncu olurken, Janko 300 dakika görev yaptı. Bordo mavili takımda sezon başı transfer edilen futbolculardan Florent Malouda, en fazla süre alan yeni futbolcu oldu.

Malouda’yı Aykut Demir takip etti. 1461 Trabzon’dan sezon başında alınan 5 futbolcu arasında ise Yusuf Erdoğan en fazla görev yapan futbolcu olmayı başardı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Tabakoğlu
Ahmet Tabakoğlu - 6 yıl Önce

Ne kadar doğru bir tahmin bilmiyorum ama takımımızın kondisyonerleri yetersiz gibi. Takımı genel görmek yerine futbolculara göre bir programda çalıştırılmallar. Alanzinho bence iyi ve yetenekli eksik kaldığı ve en büyük sorunu güçsüz olması. Ama bunun aşılamaz olduğunu düşünmüyorum. Bir yerde yanlış yapıyor olmalıyız.

SIRADAKİ HABER

banner513