banner491

Akçay ilk idman da esti

Trabzonspor ikinci yarı hazırlıkları için Antalya’da kampa girdi.

Akçay ilk idman da esti
banner455
banner432

Haber61 - Spor Servisi - Emrah Paça - Trabzonspor ikinci yarı hazırlıkları için Antalya’da kampa girdi.
 

Bugün Başlayan kampın ilk bölümünde kondisyon çalışmaları yapan takım antrenman’ın ikinci bölümünde hucum organizasyonları üzerinde durdu.  Oyuncular hucuma çıkarken birbirleri ile iletişim halinde pas alış-verişlerini ve topu nereye atacakları konusunda çalışmalar yaptılar.

AKÇAY DAHİL OLDU

Trabzonspor teknik direktörü Mustafa Akçay hucum çalışması sırasında oyunculara neler yapmaları gerektiğini anlattı. Oyuncuların hucum organizasyonlarında neler yapmaları gerektiğini, kimin nereye koşacağını ve pasların hangi bölgelere atılacağını birebir göstererek anlattı.

Akçay ilk antrenmanda hucuma çıkarken ayağında top olan oyuncunun önemli olduğunu ancak koşu yapan, pas isteyen oyuncunun daha önemli olduğuna dikkat çekti.   

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2018, 14:46

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
altan  yıldız
altan yıldız - 6 yıl Önce

anlat anlat hoca heyecanlı oluyor transferler kampa yetışmesı lazımdıkı takıma ayak uydyrsun yoksa nasıl alışacak ondan sonra yok adapte olamadı mazıret nasılsa hazır

altan  yıldız
altan yıldız - 6 yıl Önce

ne tarafa estın hoca güneyde genelde poyraz eser sıcak hava senı bunaltmasın dokunur sonra sen soğuğa alışıksın sıcak senı çarpar aman dıkkat et

banner441

banner472