Ağaoğlu Arda Turan'ı mı getirecek?

Bir tv programına telefonla bağlanan Ağaoğlu, Trabzonspor'a iki yıldız alacağı hatta Arda Turan'ı getireceği konusundaki iddiaları şöyle yanıtladı:"Trabzonlu olmaktan her zaman gurur duydum. Futbolla çok aram yok. Başkan da benim yeğenim. Bir Trabzonlu ol

Spor 09.12.2013, 09:38
Ağaoğlu Arda Turan'ı mı getirecek?

Bir tv programına telefonla bağlanan Ağaoğlu, Trabzonspor'a iki yıldız alacağı hatta Arda Turan'ı getireceği konusundaki iddiaları şöyle yanıtladı:

"Trabzonlu olmaktan her zaman gurur duydum. Futbolla çok aram yok. Başkan da benim yeğenim. Bir Trabzonlu olarak destek oluyorum onun haricinde bir şeyim yok. Kesinlikle, hiçbir şekilde ben bir işadamıyım. Beynimin bir hücresinden bile öyle bir şey geçmez. Ekonomik olarak destek oluyorum onun haricinde, kafamda yöneticilik gibi bir şey yok."

"Arda'yla konuşmam olmadı. Öyle bir şeyim kesinlikle olmadı. Duyduğumda da güldüm. Ben de medyayı takip ediyorum, görünce hayal güçleri ne kadar geniş dedim. Sayın Başbakanımız Trabzon'un temel atmasına geldi, onu karşılamak boynumuzun borcuydu, onun haricinde stada gitmem."

Ali Ağaoğlu Trabzon'un 2010-11 sezonunda iddia ettiği kupayla ilgili, Bana inşaatta ameleleri sor bilirim, ben inşaatçıyım ama futbol bilmem"


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (13)
numan altuntaş 6 yıl önce
İması bile olmamıştır da! Başka bir futbolcu ismi de vermedi veya alacağım da demedi!..
metin 6 yıl önce
ya gelmez zaten trabzona güldürmeyin yaaaaa
hakan balta 6 yıl önce
bu nasıl bir yalandır kamera şakasımı yoksa:=)
tarık buğra 6 yıl önce
bizde her zaman kaşıkla veren yarın birgüngün kepçeyle geri almıştır.kimse bu zamanda babasının harına birşey vermez.zamanında mehmet ali yılmaz da kulube kendisi parasını harcamıştı ama sonra geri istedi alamayacağında kulubü icraya vermişti.onun için bun gibiler bizim kulupten uzak dursun yeter
özer bayır 6 yıl önce
adamın Trabzonspor umrunda bile değil transfer bekleniyor nuri Albayrak gibi marcelinho yu getirir koşmayan arkasından sanki biri asılıyor koşamıyor Trabzonspor huzur spor olur adımızda
gokhan kolay 6 yıl önce
Başkanın akrabası normaldir, ben yıldız falan alcakmış dediklerindede itib.ar etmedim. hani adam futbolla ilgili bi adam olsa belki paraya kıyar da adam hayatında maç izlemiş trabzonspor için milyonlarca euro saçar mı? ben bu kulübe sadri şenerden başka para hibe eden adam görmedim. beğenmediğiniz ersun yanal gittiği takımlara nasıl top oynatıyor izleyin görün bizde hocayken hatırlayın umut&gökhan ikilisi ne goller kaçırıyodu ama pozisyona giriyoduk sil baştan kadroyla şampiyonluğa oynadık onun kurduğu takımla 2011 de şampiyon olduk sadri şener benim babamın oğlu değil ama bu camiaya en çok onun faydası olmuştur. sadri şener bu saatten sonra gelmez adamı küstürdünüz bi hırsızlıkla suçlamadığınız kaldı ayıptır
BmOaRvDiO 6 yıl önce
Kardeşim zaten moralimiz alst üst oldu siz halen espri yapıyorsunuz Arda turan getireceklermiş TSdan uzak durun komedyenlik yapın.
ahmet şahin 6 yıl önce
Bu takıma oyuncudan önce yönetici ve de hoca şart. Ligin en kötü kadrosu değil bu kadro. Yeni hoca ve yeni yönetim takımı kursun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@