"Aday adaylığı başvuruları!..."

Trabzon’a bir siyasi gelmeye görsün.Hemen bir yarış başlar.Kaşkol takma yarışı….Kaşkol takma yarışı!Evet Trabzonsporlu genelde Trabzonspor’un kaşkolunu kendisi takmaz ama siyasi görünce onun boynuna takma yarışı içerisine girer.Kolay değil medyada siyasi

Spor 29.10.2013, 09:45

Trabzon’a bir siyasi gelmeye görsün.
Hemen bir yarış başlar.
Kaşkol takma yarışı….
Kaşkol takma yarışı!

Evet Trabzonsporlu genelde Trabzonspor’un kaşkolunu kendisi takmaz ama siyasi görünce onun boynuna takma yarışı içerisine girer.

Kolay değil medyada siyasi ile boy boy resimlerinin çıkması, ona siyasiye dokunmak başka bir haz verir.

Eeee siyasi ile bu yakınlaşmayı başka türlü yapamayacağına göre, Bordo-Mavili renkleri alet eder bu yakınlaşmaya.

Trabzonspor’un 2010-2011 sezonundaki katledilişi UEFA ve Cas nezdinde onaylanmasına karşın Türkiye’de Trabzonspor’un hakkını teslim eden ne bir kurum var nede bir siyasi.

Tüm bu gerçekler gün gibi ortada  dururken, Trabzon’un sevilen, renkli  simalarından ve 1461 Trabzon eski başkanı Hüseyin Örs’ün Facebook sayfasında paylaştığı bir yazı haber61 editörlerinin dikkatinden kaçmadı.

Olaylara esprili bakışı, Trabzon ve Trabzonspor’u her zaman ön planda tutan kişiliği ile tanıdığımız Hüseyin Örs’ün Facebook’da ki sayfasında paylaştığı yazıyı sizler için haber61 sayfalarına aktarmanın faydalı olacağını düşündük.

İşte Örs’ün Aday adaylığı başvuruları!.. başlıklı o yazısı


Aday adaylığı başvuruları!...

Hemen ciddiye almayın canım.
Benim bahse konu yaptığım "aday adaylığı" yerel seçimlerle ilgili değil...

Sn Başbakan 23-24 Kasım Trabzona 2 günlük bir çalışma ziyareti için gelecekler...

Bu ziyaret için Trabzona gelecek olan Sn Başbakana havaalında "bordo-mavi" kaşkolu kimin takacağı konusunda bir hayli "aday adayı" var...

Sn Başbakan tek ve takılacak kaşkol da bi tane...

Aday adayları ise "a lot of" sayıda.... Başta Tarabzonspor taraftar gürühları olmak üzere, diğer kamu ve tüzel'in başvuru tarihi resmi gün olan çarşamba günü başlıyor..

Peşin peşin söyleyeyim: Benim desteğim "Aşçı"'ya... İnanıyorum ki reis, havada Özel uçağıyla yanyana uçacak; Sn. Başbakanımızın T.C armalı uçağıyla... Ve takacak kaşkolu Trabzon semalarında camdan-cama.
Havada "kaşkol" olayı yani...

Ölee tekerini yere koyan uçağın kokpitinden "bayrak sallama" işini bi defa yedik.

Yemeyiz....Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
turgay çavga 8 yıl önce
biz ona kaşkol takma yarışına girelim o da bize her konuda taksın.Müstehakız vesselam.
oktay atalı 8 yıl önce
eğer kupayı vermeden gelirsende bu millet sana oy verirse vay haline memleketin atadığın federasyon pişkin atadığın spor bakanı daha pişkin arapları sevdiğinin onda biri kadar TÜRKLERİ sevmiyorsun daha ne olsun
ahmet şahin 8 yıl önce
Turgay Bey tek cümle ile özetlemiş. Kimse kupa filan beklemesin vermezler. Tüpçü kim ki hakemleri salsın takım üzerine. O üstten aldığı emirleri uyguluyor. Çok iyi niyetli bir başkanımız var yine. Ama seneryo çok basit ve bu filmin sonu çok net gözüküyor. Ha biz gezicilerle dalaşırken, bizi doğrayanlar yatakçılık yapıyordu. Aynı zevatalar şimdi takımızı tokatlıyor. Barvo AKP'lilerBizim AKP'liler insanlıktan zerre anlamaz. Kafaları kopsada kimseye laf söyleyecek iradem yok şahsen.
tarık buğra 8 yıl önce
buralarda boş yere yırtınmayın. sizin gibi muhalefetler olduğu sürece akp herzaman kazanacaktır
hasan yılmaz 8 yıl önce
helede ,platiniye ayar verip kişlerle kurumları ayıranlar hiç takmasın.
Tolgahan Tokkan 8 yıl önce
fenerliye kaskol takanin %100 DNA bozukdur
adil türk 8 yıl önce
Adeta birbirine kaynak olmuş.

Ayrılması çok zor görünüyor.

Bu konuda Adaletin bile önüne geçilebiliyor.

Türkiye futbolunda başarılı böyle olunuyor..
kanuni colak 8 yıl önce
trabzon halkinin bu sahsin gelip gidecegi güne kadar kesinlikle meydanlarda olmamasi ve akyazi projesinin temel atma törenin de kesinlikle taraftar olmamasi gerekir kendilerine kalsin stadtlari oy icin aptal yerine koymaya geliyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@