"Abdülkadir ve Yusuf, Avrupa'da iyi bir kariyer yapacak"

Kasımpaşa'nın tecrübeli ismi Veigneau Trabzonspor'un genç futbolcularından bahsetti.

"Abdülkadir ve Yusuf, Avrupa'da iyi bir kariyer yapacak"
banner432

Kasımpaşa'da forma giyen başarılı savunmacı Olivier Veigneau,  Trabzonsporlu Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı'nın Avrupa'da kariyer yapacaklarına inandığını söyledi.

Türkiye'deki lig ve futbol hakkında  görüşlerini paylaşan Veigneau, bununla birlikte beğendiği genç oyunculardan da bahsederek, "Türkiye liginin geldiğimden bu yana geliştiğini düşünüyorum. Fransa'dayken burayı çok fazla takip etmiyordum ama geldikten sonra oynadığım yıllar içerisinde Fransa'da da Türk futboluna olan ilginin arttığını görebiliyorum. İnsanlar Türk futbolunu daha fazla takip etmeye başladı, bu lig için oldukça iyi bir şey. Daha fazla takım yarışa ortak oluyor. Bu takımlarda gerçekten iyi oyuncular var. Buraya gelmeden önce Başakşehir'den Edin Visca'yı tanımıyordum ancak geldikten sonra ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu gördüm. Aynı zamanda Cengiz Ünder gibi bir örnek var. Başakşehir'de iyi bir performans sergiledikten sonra Roma'ya transfer oldu. İnanıyorum ki birçok yetenekli Türk futbolcu Cengiz'in yolunu takip edecektir ve kendilerine çok iyi bir kariyer planlayacaklardır. Trabzonspor'da da Abdulkadir ve Yusuf oldukça iyi oyuncular. İşlerini ciddiye aldıkları sürece Avrupa'da iyi bir kariyer yapacaklarına inanıyorum" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
zafer
zafer - 3 ay Önce

ARKADASLAR BU OYUNLARA GELMEYELIM. SIZE NE ISTANBUL MEDYASI ONU BIZDE BILIYORUZ BIRDAHA KI RAKIBIMIZ KIM BIZIM ISTANBUL BASAKSEHIR ÖNÜNE GELEN TRABZONSPOR ÜZERINDEN KENDINE HABER YAPIYOR, UYANIK OLALIM BÖYLE DEMECLER FUTBOLCULARIMIZIN DIKKATINI MOTIVASYONUNU DAGITA BILIR. SANA NE ULAN HERKES KENDI ISINE BAKSIN BIZIM BASKAN VE YÖNETICILERIMIZ VAR SIZE KALMADI DEMEC VERMEK HAYDI HERKES KENDI ISINE BAKSIN.

banner393

banner426

banner463

banner443

banner441

banner462