banner536

banner526

banner513

A. Yıldırım ne kadar yatacak?

Antalya'daki bir panelde Yargıtay Başkanı ise 3 Temmuz süreci ile ilgili cezanın yıl sonuna doğru açıklanabileceğini ifade etmesi üzerine yeni yılın bitimine kısa bir süre kala kararın açıklanıp açıklanmayacağı merak konusu oldu. Şikeden 3 yıl 9 ay, örgüt

Spor 23.12.2013, 16:37
A. Yıldırım ne kadar yatacak?
Antalya'daki bir panelde Yargıtay Başkanı ise 3 Temmuz süreci ile ilgili cezanın yıl sonuna doğru açıklanabileceğini ifade etmesi üzerine yeni yılın bitimine kısa bir süre kala kararın açıklanıp açıklanmayacağı merak konusu oldu.
 
Şikeden 3 yıl 9 ay, örgütten 2 yıl 6 ay olmak üzere toplam 6 yıl 3 ay ceza alan yaklaşık bir yıl hapiste kalan Aziz Yıldırıma tekrar Metris cezaevinin yolu gözüktü. Yargıtay’ın Yıldırım’a verilen cezayı sadece şikeden veya örgüt suçunun herhangi birinden onaması halinde Yıldırım yatacağı süre daha az olacak. Yargıtay’ın dosyayı şike ve örgüt suçlarının ikisinden de onaması halinde Aziz Yıldırım toplamda  6 yıl 3 hapis cezası ile karşı karşıya kalacak.
 
Yargıtay’ın dosyayı onaması halinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a Metris Cezaevine girecek.
 
KARLIBEL YİNE ESTİRİYOR
 
Araştırmacı yazar talip Doğan Karlıbel ilginç tweetler atmayı sürdürüyor. Karlıbel kendi hesabından Fenerbahçe Başkanını topa tutarken Başkan Aziz Yıldırım’ın savcılara hakaret davasından 4 yıl hakim rüşvet aldı şeklindeki iddiaları nedeniyle 5 yıl daha ceza aldı. Karlıbel, Yıldırım’ın bu nedenle  infazının da yandığını söyledi.
 
İşte o ilginç tweetler:
 
 

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
adil türk 7 yıl önce
Türkiyede adalet çok yavaş ilerliyor ve sonuçlanıyor.Bu durum adaletli insanları çok üzüyor.
bordo mavi ts 7 yıl önce
bence 6 YIL yatmalı........yoksa AKİLLANMAZ.
mehmet fazlioglu 7 yıl önce
ne kadarmi yatacakmis niye yatcakmiski ne yapti su anda gündem baska isler gücler hani 156 sene ile yargilaniyordu sok indirimden yararlandi ve bir seneyle yirtti adalet esit olmali esit olmayan hic birsey makbul degildir yatsa ne olur yatmasa ne olur yine herkes bildigini okuyor adalet cok güzel birsey dir tabiki anlayana Tür futbolu bitmistir arkadaslar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@