vardallar

MHP'li vekilden eski askere: Cem Yılmaz'ın şeyi...

MHP'li Cemal Enginyurt'tan Ali Türkşen'le ilgili tartışma yaratan 'Cem Yılmaz' tweeti

Siyaset 13.05.2019, 12:24
MHP'li vekilden eski askere: Cem Yılmaz'ın şeyi...

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un emekli Kurmay Albay Ali Türkşen için kullandığı ifadeler olay yarattı. Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Enginyurt "3 beğeni fazla alırım, 5 takipçim fazla olsun diye, Cem Yılmaz’ın şeyini ağzına almak sana yakıştı mı? Ali! hain ruhlu paylaşımın, Devlet Bey'e itibar kaybettirmez, lakin Cem’in şeyi sana yeni kimlik kazandırır" ifadelerini kullandı.

En büyük ahdini gerçekleştirdiğini belirterek, Tanrı Dağları'nda bozkurt gibi uluyan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabından İYİ Parti kurucularından eski SAT komandosu emekli Kurmay Albay Ali Türkşen için tartışma yaratan ifadeler kullandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İstanbul belediye seçimlerinin yenilenmesi kararını eleştiren sanatçılara tepki göstermiş, "Ben, Cem Yılmaz'ı bundan sonra sevemem" demişti. Ali Türkşen de, konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından, "Cem Yılmaz’ın da çok şeyindeydi..." şeklinde bir yanıt vermişti.

ENGİNYURT'TAN TARTIŞMA YARATAN TWEET

MHP'li Enginyurt ise, Türkşen'in bu sözlerini hedef alarak, Bahçeli'ye sahip çıktı. Enginyurt, "Ali Türkşen, Şerefli Türk Ordusunun, Şeref’ini satılığa çıkarmış zavallısı. 3 beğeni fazla alırım, 5 takipçim fazla olsun diye, Cem Yılmaz’ın şeyini ağzına almak sana yakıştı mı? Ali! hain ruhlu paylaşımın, Devlet Bey'e itibar kaybettirmez, lakin Cem’in şeyi sana yeni kimlik kazandırır" ifadelerini kullandı.

"KISA MESAFEDEN GÖSTERİRİM BEN SANA..."

Ali Türkşen ise, MHP'li Enginyurt'un bu sözlerine çok sert bir yanıt verdi.

Enginyurt'u tanımadığını ifade eden Türkşen, "Yiğidim buradan boş sallama, yakın düşeriz bir gün laf çakmak nasıl olur kısa mesafeden gösteririm ben sana. Türk Ordusunun şerefini iki paralık edenlerle yan yana durmaya devam..." dedi. Türkşen, daha sonra takipçilerinden özür de dilerken, "Şahsı tanımam derken gerçekten şahsen tanımam. Hatırlatılınca hatırladım. Telefon kırıp, dağa taşa uluyan kişiymiş. Muhatap aldığım için takipçilerimden özür dilerim. Nadiren yaptığım için twitimi silmiyorum. Burada dursun. (Hay Allah, uluyan adamı muhatap aldık gece gece)" diye belirtti.

İşte Cemal Enginyurt'un o paylaşımı ve Ali Türkşen'in yanıtı:


Yorumlar (7)
kazım 2 yıl önce
seviyesiz bir tartışma olmuş. Bize Ekrem İmamoğlu gibi dürüst, bilgili, zeki, saygılı bir lider lazımdı. Bulduk çok şükür
Vatandaş 2 yıl önce
İmamoğlunu tanımam, gerçekten iyi bir lider olabilirmi? Onu da bilmem ama bildiğim birşey var. O da sizin o peşine takıldığınız Kılıçdaroğlu onu da harcar merak etme.
Ahmet TS 2 yıl önce
SENDE NE ÇOK KONUŞTUN YA,
CİN OLMADAN ADAM ÇARPMAYA KALKIYOSUN..
VEKİLE Bİ BAK , USLUP SIFIR..
al sana 2 yıl önce
kabada ayıya fena koydu vurdu gol oldu.
İbraam 2 yıl önce
Sen hala akp bastonu, ana avrat küfretmediği kalan , hıyanet çetesi dediği akp nin kapı kulu olan adamın yanında durmaya hangi ilaçla dayandığını açıkla.
Ali KAYA 2 yıl önce
Sen kendini ne sanıyorsun? Seviyesiz adam.
Ahmet Rıza Güner 2 yıl önce
Ovada konuşmak kolay. Ali Türkşen doğru söylüyor. Dağa çıkarsan bunu Ali Türkşen'in kucağına atlar kurtar beni diye.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@