Hakurk'a Türk Bayrağı dikildi

Kuzey Irak'ta dağları teröristlere mezar eden Mehmetçik, Hakurk'ta güvenliği sağlayarak bölgeye Türk bayrağını dikti.

Hakurk'a Türk Bayrağı dikildi
banner432

Kuzey Irak'ta adım adım ilerleyen Mehmetçik, Türkiye sınırından 40 kilometre içeriye girdi. PKK elebaşıları toplantı halindeyken vuruldu.

Mehmetçik, PKK için önem arz eden ve Türkiye'ye sızmaların yapıldığı Bradost ve Barazgir'de de kontrolü ele aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kandil'de toplantı halindeki teröristler vuruldu" açıklaması yaparken, PKK elebaşlarının bir araya gelerek toplantı yaptıkları 400 kişi kapasiteli Surede Kampı'ndaki barınağın akıllı mühimmatla vurulduğu ortaya çıktı.

BAYRAĞIMIZI KANDİL’E DİKECEĞİZ

Muharrem İnce'nin HDP'li Selahattin Demirtaş'ı cezaevinde ziyaret etmesini eleştiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu şunları aktardı:

"Yasin Börü'yü katlettiler. Neden evlatlarımız şehit ve gazi oldu? Şehidimizin tabutunun arkasından giden on binlerce insana ne diyeceğiz? Üç tane oy alacaksınız diye Avrupa’ya şirin gözükeceksiniz diye bunu yapmayın. Temel Karamollaoğlu peşine takılmış. Meral Akşener peşine takılmış. Sadece orada mı kalacak? Demirtaş'ı çıkaracak. Muharrem İnceye mi kalmış Kandil'e girip girmeyeceğimiz? Kandil PKK'nın karargahıdır. Muharrem ne derse desin, ABD ne derse desin biz Kandil'e ay yıldızlı bayrağı dikeceğiz. Eskiden bize uzaktı. Şimdi İHA'larımız var, ATAK helikopterlerimiz var. Şimdi güvenlik güçlerimiz Kandil'e girecekler ve bayrağımızı oraya dikecekler."

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 11:10

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
abdi abi
abdi abi - 1 yıl Önce

sizinleyiz bakanım..seloyu kodesten çıkarmayın yeterki..terörün beli kırıldı gerçekten..

Kıroğlu
Kıroğlu @abdi abi - 1 yıl Önce

Bugün Düzköy de şehit CENAZESİ var. Hem de Siirt Eruh dan. Bu nasıl kırılma? Ömrümüz böyle haberler geçiyor. Seçim öncesi, seçim yatırımı sizlerinde algısı için yapıyorlar. Biraz farkında olun. Hakurka Kandile böyle arşı âlayı haberdar edilerek girilmez. Orda keçiden başka canlı kalmadı.

ugur yalçın
ugur yalçın - 1 yıl Önce

terörün beli kırılmış daha dün 3 şehit 3 yaralı vardı neyin beli kırılmış gidip boş dağlara bayrak dikmeyle bu iş olsayadı nenem de yapardı onu git işine .hırsızı kaçtıktan sonra evde aramaya benziyor yaptıkları işleri güçleri oy avlamak.yemiyor kimse abdi den başka

soners
soners - 1 yıl Önce

16 yıldır anca boş araziye bayrak dikebildiniz tebrikler...

banner204

banner443

banner393