7m


7m

hyundai

Bahçeli Erdoğan'ı Yine Aramadı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, önceki gün öğlene doğru kendisini telefonla arayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a dün de dönüş yapmadı. Bahçeli'nin yakın çevresine, Erdoğan'ın telefon diplomasisi konusunda, "Bize 'bunlara Meclis'te selam bile verilmez'

Siyaset 25.07.2007, 08:34
Bahçeli Erdoğan'ı Yine Aramadı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, önceki gün öğlene doğru kendisini telefonla arayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a dün de dönüş yapmadı.

 Bahçeli'nin yakın çevresine, Erdoğan'ın telefon diplomasisi konusunda, "Bize 'bunlara Meclis'te selam bile verilmez' diyordu" değerlendirmesini yaptığı öğrenildi.

MHP'li yetkililer, Bahçeli'nin, Erdoğan'la görüşmemesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını belirtirken, "Mutlaka Sayın Başbakan'a dönecek. Dönmemek diye birşey yok. İş yoğunluğu nedeniyle dönüş olmadı" diye konuştu.

Bahçeli'nin ise yakın çevresine Erdoğan'ın seçim öncesinde MHP'ye yönelik ağır eleştirilerini anımsattığı ve seçim sonrasında da hiçbirşey olmamış gibi davranmasını samimi bulmadığını aktardığı öğrenildi.

 Bahçeli'nin "seçim öncesinde bize 'bunlara Meclis'te selam bile verilmez' diyordu. Şimdi hiçbirşey dememiş gibi davranıyor" değerlendirmesi yaptığı kaydedildi.


Bahçeli'nin seçim öncesindeki eleştirileri nedeniyle Erdoğan'ın kendisine biri 20 diğeri 25 milyar olmak üzere iki tazminat davası açtığını da anımsattığı bildirildi.Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@