AK Parti'nin 4 Trabzon milletvekili yeniden aday

AK Parti'nin Trabzon milletvekillerinden Ayşe Sula Köseoğlu, Muhammet Balta, Adnan Günnar ve Salih Cora, 24 Haziran erken seçimleri için milletvekilliği adaylık başvurusu yaptı.

Siyaset 26.04.2018, 14:14 26.04.2018, 14:27
AK Parti'nin 4 Trabzon milletvekili yeniden aday

Haber61 / Haber Servisi

24 Haziran erken seçimleri için partilere adaylık başvuruları yağıyor. Trabzon'da AK Parti milletvekilleri de yeniden adaylık için resmi başvurularını yaptı. AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora AK Parti Genel Merkezi'ne başvuruları yaptı. Başvuru sırasında AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç yalnız bırakmadı. Başvurularda İçişleri Bakanı ve Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu'nun olmaması dikkat çekti.  
Yorumlar (17)
Remzi61 3 yıl önce
Allah aşkına Trabzon'a ne hayırları oldu ki tekrar aday başvurusunda bulundular.Halktan uzak,seçimler hariç halkıyla buluşmayan zihniyet hangi vicdanla aday olur.Bunları toplasan çeyrek Süleyman Soylu etmez.
ASLA İSTEMİYORUZ 3 yıl önce
AKPARTİ BU 4 adayı tekrar aday olarak gözterirse yazıklar olsun eğer gösterirsie milletvekilliği ve başkanlık secimlerinden asla oy vermem.Milletvekillieri süreceinde Allah aşkına ne yaptınızki bi daha aday olmaya kalkmışsınız.İSTEMİYORUZ...
Cengiz 3 yıl önce
Koyunlar haydi oy ver meeeeeee ye
SEBO 3 yıl önce
ne yaptınız bu trabzon için ne bir akpartili seçmen olarak sizi kınıyor. ve bu tavrınızın kendi çıkarlarınız devamı için çalışıp bu millete hizmet için gelmediğiniz aşikar.
mehmet, 3 yıl önce
Vay halimize,
Osman 3 yıl önce
Trabzon için ne yaptınız da utanmadan yeniden aday oldunuz
61ts 3 yıl önce
Ne yaptiniz da aday oluyorsunuz trabzon dokuluyor
bosver61 3 yıl önce
çok işe yarıyorlar ya koşsun aday olsunlar. Bir tek Süleyman Soylu olsun Trabzon dan da başka vekile gerek yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@