7m

7m

hyundai

 'Onur Anıtı’na saldıranlar tutuklandı

Samsun'da 'Onur Anıtı’na saldıranlar tutuklandı.

Samsun 04.02.2022, 13:08 04.02.2022, 13:12
 'Onur Anıtı’na saldıranlar tutuklandı

Samsun'da Onur Anıtı’na saldıran 2 kişi tutuklandı.

Samsun'da dün sabana karşı araçları ile Atatürk Anıtı'na gelen 2 kişi, anıta urgan bağlayıp yıkmaya teşebbüs etmiş ve yakalanma korkusuyla olay yerinden kaçmıştı. Samsun polisi tarafından yakalanan ve kuzen oldukları öğrenilen B.F. ve C.F., sorgularının ardından bugün Samsun Adliyesine sevk edildi.
5816 sayılı Atatürk aleyhine işlenen Kanun'da belirtilen suçlar kapsamında ifadelerinin alınması sonrası Samsun Sulh Ceza Hakimliğine çıkarılan 2 zanlı "5816 sayılı Kanun'a muhalefetten" tutuklandı.


Yorumlar (6)
Mantıksız 4 ay önce
Bu Cumhuriyet Hainlerini Anıta bağlayıp sallandırın !! Sallandırın ki, diğerleri korksun sallanması !!!
KEREM 4 ay önce
Cumhuriyet düşmanları ne ister; hiç çalışmadan çalışanların sırtından geçinmek ister, kadınların sırtından geçinmek ister, biat etmek ister, dinini yaşamak değil de tarikat liderine tapmak ister. Çok var böyle mahlukat maalesef.
Gazipaşalı 4 ay önce
Bu ülke yobaz ve gericilere teslim edilmeyecek.. İzindeyiz.. Ulu önder M.Kemal Atatürk..
Of 4 ay önce
Bunlar ne yapmak istiyor,Pislikler?Sinir disi edin cöpe atim maymunlari..
ibrahim 4 ay önce
bunu yapanlar ,ne amaç maksatla yaptılar,bu işin arkasında ne gibi oyunlar var.biz bunları bilemeyiz.sadece perde üzerıne düşen oyunları görüyoruz.oynayan kim...oynatan kim bilemiyoruz.çünkı biz perde arkasını göremıyoruz.
okumuş 4 ay önce
İnanınki birşey çıkmaz akıl sağlığı yerinde değil diye rapor alıp salıverirler, sonrası çok daha vahim herhangi bir belediyede işe alınırlar bunlar Cumhuriyet düşmanı vatan haini fetoculardır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@