Öfkeli koca dehşeti - Üç çocuk annesi kadın ağır yaralı

Eşi tarafından darbedilen kadın yoğun bakımda tedaviye alındı.

Samsun 29.12.2019, 17:19
Öfkeli koca dehşeti - Üç çocuk annesi kadın ağır yaralı

Samsun'un Bafra ilçesinde eşi tarafından darbedilerek ağır yaralanan kadın yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Alınan bilgiye göre, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde yaşayan on yıllık evli üç çocuk annesi E.K. (30), kendisini darbeden eşi M.K. (32) tarafından Bafra Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Sağlık durumu ağır olan E.K, müdahalenin ardından Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.

Tek gözünü kaybetme ihtimali bulunan E.K'nin yoğun bakım ünitesindeki tedavisi sürüyor. Kadının ailesinin şikayeti üzerine M.K. gözaltına alındı.

Zanlı, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

"Bir hafta önce de cep telefonunu şarja takmayı unuttuğu için dövmüş" 

E.K'nin yengesi Neriman Keskin, yoğun bakım servisinin önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, E.K'nin daha önce de pek çok kez eşinden şiddet gördüğünü öne sürdü.

Çocukları için E.K'nin eşine geri döndüğünü ifade eden Keskin, "Kocası tarafından çok basit şeyler için bile şiddet görüyordu. Bir hafta önce de cep telefonunu şarja takmayı unuttuğu için dövmüş." diye konuştu.

Keskin, kadına yönelik şiddetin önlenmesi için suçluların en ağır cezaya çarptırılmasını istediklerini vurgulayarak, "İnsan olan bir insana bunu yapamaz. Acır da bırakır. Gözünün kör olacağını söylüyor doktorlar. Kadına şiddet ancak caydırıcı kanunlarla engellenebilir. Suçluların içeriden çıkarılmaması lazım." ifadelerini kullandı.

Kadının amcası Yakup Keskin de yeğeninin darbedilmesinden duydukları üzüntüyü dile getirdi.

Keskin,"Daha önce birkaç yıl ayrılmışlardı. 'Karımı seviyorum' diye gelip kendisini affetmesini istemiş. Yeğenim de çocukları için geri dönmüş ama şiddet devam etmiş. Dün akşam duyduk geldik. Şu an yoğun bakımda tedavisi sürüyor. Tek gözünün görmeyeceğini söylüyorlar. Vücudunun her yerine vurmuş." şeklinde konuştu.

Diğer yakınları da E.K'nin eşi tarafından oklavayla darbedildiğini, M.K'nin eşini hastaneye götürürken "Şikayetçi olmayacaksın, merdivenden düştüm diyeceksin" diye karısını tehdit ettiğini ileri sürdü.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
DeliDalga 2 yıl önce
Aylık küfür etme hakkımı bir kerede bu şerefini navigasyonla arayan mikroba yolluyorum. İki üç aylık önden ödemeli ????????

Gelişmelerden Haberdar Olun

@