banner572

Yol ortasında elektrik direği!

Rize’nin Güneysu ilçesinde yeni beton dökülen yolun tam ortasında kalan elektrik direği kazaya davetiye çıkarırken, görenleri de şaşkına çeviriyor.

Rize 10.07.2020, 10:39
Yol ortasında elektrik direği!

Rize’nin Güneysu  iİlçesine bağlı Asmalıırmak köyünde toprak olan yola beton döküldü. Yolun tam ortasında kalan ve kaldırılması gereken elektrik direğine aldırılmadan beton direğin çevresine döküldü. Elektrik yüklü kabloların üzerinde yer aldığı direk yolun ortasında kalınca kazaya davetiye çıkarmaya başladı.
Ordu’dan Rize’ye akrabalarını ziyarete gelen Emre Şenyurt, gördüğü tablo karşısında çok şaşırdığını dile getirerek, “Yolda hiçbir şekilde bir tabela veya uyarı levhası yok. Yol yeni yapılmışa benziyor, herhangi bir levha olabilirdi. İnsanların hayatını bu denli tehlikeye düşürmeleri ve hiçe saymaları bence kötü bir şey” ifadelerini kullandı.


Yolun ortasında bırakılan elektrik direğinin kazaya davetiye çıkardığının altını çizen Efe Şenyurt ise “İlk kez böyle bir manzara ile karşılaşıyorum. Babamla arabayı sağa çekip epey bir inceledik direği. Böyle bir direğin yolun ortasında kalması ilginç olmuş. Biz yine yavaş geliyorduk, hızlı gelen sürücüler de olabilirdi. Resmen kazaya davetiye çıkarıyor. En azından ileriye bir levha koysaydılar iyi olurdu” şeklinde konuştu.

Yol ortasında elektrik direği!


Yorumlar (3)
nadi61 1 yıl önce
diregi kaldirsinlar yerine hüseyin cimsiri koysunlar..
alpaslan pekin 1 yıl önce
azda gülmedim ya Allah seni iki cihanda bahtiyar etsin kardeşim
Trabzonlu 1 yıl önce
Toki yıldızlıda oturuyorum Kaldırımlarda ottan yürümeye korkuyoruz yılan olurdiya bo Akcabat belediyesi neiş yapıyor birde yıldızlıdan tünele girmeden hertaraf ot insan bir temizlik yapar şehrimiz güzel görünsündiye

Gelişmelerden Haberdar Olun

@