Rizelinin nakliye yöntemi güldürdü

Rizeli'nin topladığı çayı kamyona yüklemek için bulduğu yöntem güldürdü 

banner432

 Pratik zekası ile kendisinden sıkça söz ettiren Rizeliler bu kez çaylıktan kamyona çayları yükleme sistemi ile görenleri güldürdü. 

Rize merkeze bağlı Pazarköy Köyü’nde topladığı yaş çayları bezlere dolduran Rizeli bir vatandaş, o çayları çay bahçesinden kamyona yüklemek zorundaydı. O ise çayları taşımak yerine bir sistem geliştirdi. Yamaçtaki çay bahçesinin hemen alt kısmına kamyonu duvar ile kasa arasında mesafe kalmayacak şekilde park eden çay müstahsili, çay dolu bezleri bu kez çay bahçesinden aşağıya yuvarlamaya başladı. Çay bahçesi boyunca yuvarlanan çay bezleri ise direk çay kamyonunun arkasına düşünce, ortalama 60 kilogramlık çay dolu bezleri taşımaktan da kurtulmuş oldu. O anları telefon ile kaydeden bir akrabası ise görüntüyü sosyal medya da paylaştı. Sosyal medyada paylaşılan görüntü büyük ilgi gördü. 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 11:49

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
koyun
koyun - 1 ay Önce

çok güldüm

yakun
yakun - 1 ay Önce

Bu bilinmeyen bir şey değil ki? Bunun zeka ile ne ilgisi var? Duvara bir bakın kamyonetin sıfır yaklaşabileceği şekilde bile değil. Bu işi yapanın çok zeki olduğunu sanmıyorum ama haberi bu şekilde yapan kimse çok avanak biri.

zeki
zeki @yakun - 1 ay Önce

bu da mı gol değil hakim bey

banner421