banner556

Rize'de belediye başkanı sokağa çıkma yasağına uymadı ceza yedi

CHP'li Fındıklı Belediye Başkanı Çervatoğlu ile beraber alkol alıp piknik yapan 16 kişiye 50 bin 400 TL idari para cezası kesildi

Rize 02.01.2021, 18:45
Rize'de belediye başkanı sokağa çıkma yasağına uymadı ceza yedi

Rize’nin Fındıklı ilçesinde belediyeye ait orman evinde Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu ile birlikte alkol alıp piknik yapan 16 kişiye toplamda 50 bin 400 TL idari para cezası kesildi.

Alınan bilgiye göre, Fındıklı ilçesi Gürcüdüzü Yaylasında bulunan Fındıklı Belediye Başkanlığı’na ait orman evinde aralarında Fındıklı Belediye başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu, 3 encümen ve 1 muhtarında bulunduğu 17 kişinin sokağa çıkma yasağını ihlal edip, sosyal mesafe kurallarına uymayarak, alkol alarak, piknik yaptıkları tespit edildi. Belediye başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu’nun sokağa çıkma yasağından muaf olduğu gerekçesiyle ceza kesilmezken, jandarma ekipleri tarafından beraberindeki 16 kişiye ayrı ayrı 3'er bin 150 lira olmak üzere toplamda 50 bin 400 TL idari para cezası kesildi.

Yorumlar (29)
BenDeniz 2 hafta önce
Ne olmuş hırsızlık mı yapmışlar devleti mi soymuşlar? Bir 70’lik Rakı’da 110 TL ÖTV artı KDV ödüyorlar! Dağ evinde temiz havada kimseyi rahatsız etmeden sohbet ediyorlar ne var yani? Pandeminin en yüksek olduğu günlerde akp Türkiye genelinde il kongreleri yaptı onların dokunulmazlığı mı var?
BenDeniz 2 hafta önce
Hee Cumhuriyet Halk Partiliyim ne oldi bi şey mi var?
Remzi 2 hafta önce
Ey gidi yeni rakı muhabedin çiçeği...
Trabzon 2 hafta önce
Kardeş rakı filan mı içtin. Saçmaladığının farkındasındır inşAllah...
..... 2 hafta önce
Bendeniz, ne saçmalıyorsun. Millet evde otururken bir belediye başkanı içki alemi yapamaz. Dur dur sende CHP lisin değil mi? Nereden bildim ama....
Gülay 2 hafta önce
Yaptıkları doğru değil ama Acaba iktidar partisinden belediye başkanı olsaydı ceza yazabilecekmiydiniz.
Vatandaş 2 hafta önce
Kim yaparsa yapsın yanlışa yanlış demedikçe bir arpa boyu yol alamayacağız maalesef . Kendinden olduğunda yanlışı görmeyenler ikiyüzlüdür . İnsanların hayatı söz konusu ise kimse tedbirlerden muaf olamaz . Lakin tüm herkes için aynı cezalar uygulanmalıdır . İktidar muhalefet farketmeksizin . Kuralların partisi olmaz . Devletin kurallarına herkes uymak zorundadır . Cahilliğin alemi yok .
BOZKURT 2 hafta önce
Tşkler..Adam gibi bir yorum..Yahu çok mu zor.Dürüst olabilmek çok mu zor ?
1461 2 hafta önce
Zıkkım için örnek olması gereken insanlar yazık
GÖREV AŞKI 2 hafta önce
Bu dönemde böyle bir etkinliğin içine girmek yanlış. Ancak adamlar en azından açık alanda oturmuşlar. Kahraman kolluk güçlerimizin aynı cevvalliği çok daha ağır ihlaller yapan AKP'liler karşısında da sergilediğini görmek isteriz.
yakun 2 hafta önce
Devleti çalmadılar ya. Ensar Vakfı üzerinden TÜRKEN' e 8 milyar dolar transfer etmediler ya.
Ercüment 2 hafta önce
Yuh desem az gelir ama YUH.
..... 2 hafta önce
8 milyar dolar vay be. Yalanın kuyruklusunu da geçti bu yalan. İmamoğlu da öyle diyordu, bu paraları alıp yatırım yapacaktı. Ne oldu gitti yurtdışından 1.140 milyar dolar borç aldı. Demek ki sizin yalanlariniz bitmez.
Yomralı 2 hafta önce
Novotel pati yaptı havayi fişek attı müziği sonuna kadar açtı, emniyetin ki yedi mi müdahale etmeye yok. Yemede tüm AKP yöneticileri zaten serbest dolanıyor. Kaldı ki belediye başkanı ve muhtarın kısıtlaması yok
Alem 2 hafta önce
Evet bu kişiler tabii ki hatalı. Ama habere atılan başlık ve haberin sunuş biçimi tamamen yanlı. Alem yapmanın ne demek olduğunu açıklar mı biri bana lütfen. Ayrıca bu olay karşısındaki duyarlılığınızı her konuda bekliyorum.
BOZKURT 2 hafta önce
Her taraf işgal altında..Sinekten yağ çıkarılıyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@