banner560

Cumhuriyet Bayramı töreninde kravat krizi

Cumhuriyet Bayramı töreninde Kaymakamdan belediye başkanına 'kravat’ uyarısı.

Rize 29.10.2019, 20:20
Cumhuriyet Bayramı töreninde kravat krizi

Rize’nin Fındıklı ilçesinde Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen törende Kaymakam Muhammet Emre Canpolat, Belediye Başkanı Ercüment Cervatoğlu’na kravatını takması yönünde uyarıda bulundu.

Fındıklı ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni yapıldı. Törene Fındıklı Kaymakamı Muhammet Emre Canpolat, Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Cervatoğlu, daire amirleri, STK ve siyasi parti temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Törende Kaymakam Canpolat, kravat takmayan Belediye Başkanı Cervatoğlu’na kravatını takması yönünde uyarıda bulundu. Cervatoğlu’nun “Kravat takmayı sevmiyorum” cevabı üzerine Kaymakam yeniden uyarıda bulundu. Bunun üzerine Belediye Başkanı Ercüment Cervatoğlu, kravatını takarak tören alanındaki yerini aldı.

Cumhuriyet Bayramı töreninde kravat kriziTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
DuRsUnTeMeL 2 yıl önce
Öncelikle Haber61 Çalışanlarının CUMHURİYET bayramını kutluyorum. Bu arada Kaymakamı kutluyorum!
Tahir 2 yıl önce
Fransızların yularını nasıl Türklerin boynuna geçirdiler.
yorumcu 2 yıl önce
Fransızların değil Hırvatların yuları
Kenan 2 yıl önce
Fransızında arapında anladınız siz
DuRsUnTeMeL 2 yıl önce
Arapların pisliğinden mutlu oluyorsun anlaşılan.
mısa 2 yıl önce
kimse takmayı sevmiyor ama kanun varsa kural varsa ve bu inancına ters düşmüyorsa takmak lazım bence
Trabzon: 2 yıl önce
Kaymakam'a helal olsun. kimim kim olduğunu belli olacak takmiyorsan halkın arasına gireceksin. Herkes yerini bilecek kaymakam halktan birine söylemedi Belediye başkanına söyledi.
oflu 2 yıl önce
süper kaymakam ,,helal olsun Türkiyeyi çağ atlattı,,,,,,,yularsız çağ atlanılmıyor,,,,,yazıklar olsun ya ben ılsam asla takmazdım ne yapabilirki???
yobazzers 2 yıl önce
Alman(wv, audi, Mercedes bmw, porsche) japon(Toyota honda lexus subaru Mitsubishi) Amerikan(ford, opel, gmc) malı arabalara bin İtalyan harikası spor arabaların(lamborghni Ferrari) hayalini kur, Fransız rus kadınları görünce ağzın sulansın, Amerikan malı apple Windows android gibi yazılımlardan başka(Linux) yazılımları kullanma, İtalyan tasarımı kıyafetlere gıpta et, ithal kıyafet markalarından tut beyaz eşyasına kadar alışveriş yap sonra vay efendim Fransız kıravatı. Sana kravata gerek yok senin beynine gem vurmuşlar haberin yok. Toplum olarak kulaktan dolma bilgiler ile ona buna saldırmaya ne kadar meraklıyız. Oturup üslubuna uygun tartışamayacak kadar cahiller canını verecek kadar cesurca tartışırlar.
Kaan 2 yıl önce
Tebrikler. Güzel yorum
Adam 2 yıl önce
Bu kaymakam beyni neden taşıyorsa...
Nehir 2 yıl önce
Ben bir Fındıklılı olarak olayı yakından bildiğim için biraz düzeltme yapmak istiyorum uyarı demeyelim de rica diye diyelim bence habere bu rica da belediye başkanımızın herhangi bir rahatsızlığı olmadı zaten sadece kravat takmayı sevmiyor unutmuş Oda sayın kaymakamımızı kırmadı Her ikisinide tebrik etmek lazım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@