Müdür virüsten korunmak için oksijen maskesi taktı

Ordu’nun Çamaş ilçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü virüse karşı oksijen maskesi ile önlem aldı.

Ordu 25.03.2020, 09:58
Müdür virüsten korunmak için oksijen maskesi taktı

Ordu’nun Çamaş ilçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü, korona virüse (Kovid-19) karşı 2 oksijen tüpü olan gaz maskesi takarak görevine devam ediyor.

Çamaş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Salih Teyyare, kronik kalp hastası olduğu için korona virüsü tedbirleri kapsamında izinli olduğu halde beyaz maskelerden daha etkili olan ve genellikle tarlalarda ilaçlama yapılırken kullanılan iki oksijen tüplü gaz maskesi ile görevini sürdürüyor. Virüsle mücadele kapsamında gerekli dezenfekte tedbirlerini de alan Teyyare, görevini yerine getirirken, kuruma gelen vatandaşlar ile mesafesini koruyarak virüse karşı da uyarıyor.

Gerekli tedbirler alındığı sürece virüsün yenilebileceğine dikkat çeken Çamaş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Salih Teyyare, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüsünden en yakın zamanda kurtulmayı ümit ettiklerini belirterek, görevi başında olan sağlık çalışanları ile güvenlik güçlerine kolaylıklar diledi.

Yorumlar (4)
Oflu Ahmet 11 ay önce
Abartmadan tedbirimizi alalım bu bir şey değil ben çocuk bezini maske olarak kullanan gördüm.Yurdum insanı ne yapacağını şaşırdı Allah başımızdan bu belayı def etsin. Amin
yavuz 11 ay önce
adam da Allah korkusu yok virüsden korkuyor bunlar bu ülkeye lazım değil..
Serko61 11 ay önce
Böyle şovmenlere kıl kapıyorum dış kapının mandalı, gereksiz işler müdürü.
sss 11 ay önce
rahatsız abartmış

Gelişmelerden Haberdar Olun

@