Fatsa konforlu caddelere kavuşuyor 

Başkan Anlayan: “Her şey Fatsa için” 

Ordu 20.04.2018, 13:36
Fatsa konforlu caddelere kavuşuyor 

Ordu Büyükşehir Belediyesi ekipleri Fatsa ilçesinin trafik akışının sağlandığı önemli caddelerde sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. 

İlçenin her caddesinde asfalt çalışmaları devam ederken Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Her şey güzel Fatsa için, ilçemizin her mahallesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bittiğinde yapılan çalışmaları herkes çok beğenecek” dedi. 

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ilçede yoğun bir şekilde yol çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “İlçemizin en önemli caddelerinde sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Yolların alt yapısının tamamlanması ve sıcak asfalt seriminin tamamlanmasından sonra caddeler çok güzel bir görüntüye kavuşuyor. Altyapı çalışmaları yapılırken vatandaşlarımız, esnaflarımız ve araç sürücüleri birkaç gün de olsa mağduriyeti yaşadılarsa işin sonunda onlar için çok daha güzel bir çalışma olduğunu görüyoruz. Sağ duyularından dolayı vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum. İlçemizde gerçekleşen bütün yatırımlara destek veren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz ve ekibine bir kez daha cani gönülden teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@