banner539

banner526

banner533

banner513

Toygar Işıklı Kara Sevda dizi müziği

Dizi müziklerinin efsane ismi Toygar Işıklı yine bomba gibi geri döndü. Kara Sevda dizisinin son bölümünde seslendirilen yeni şarkı büyük beğeni kazandı. Toygar Işıklı'nın Kara Sevda isimli parçası dizide Kemal ve Nihan karakterlerinin bir sahnesinde kull

Medya 23.12.2015, 21:21
Toygar Işıklı Kara Sevda dizi müziği

Dizi müziklerinin efsane ismi Toygar Işıklı yine bomba gibi geri döndü. Kara Sevda dizisinin son bölümünde seslendirilen yeni şarkı büyük beğeni kazandı.

Toygar Işıklı'nın Kara Sevda isimli parçası dizide Kemal ve Nihan karakterlerinin bir sahnesinde kullanıldı. Diziyle aynı isimdeki parça bir anda sosyal medyanın da diline düştü.

İşte Toygar Işıklı'nın Kara Sevda dizi müziği

Kara Sevda'nın diğer müziklerinin de sahibi olan Toygar Işıklı daha önce de bir çok dizinin unutulmaz müziklerini yapmıştı

TOYGAR IŞIKLI KİMDİR

Toygar Işıklı (d. 16 Nisan 1974; Gölcük, Kocaeli), Türk müzisyen. Daha çok film ve dizi müziği çalışmaları yapmaktadır. Toygar Işıklı, Arven Müzik film yapım ve yayıncılık şirketinin de sahibidir.
Gölcük’te doğan Işıklı, ilk-orta-lise eğitimini Karamürsel'de ve Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü Şan anadalından mezun olarak tamamlayan Işıklı, ardından Müzik İleri Araştırmalar Merkezi Kompozisyon (Bestecilik) master programından mezun oldu. Halen İ. T. Ü. Müzikoloji ve Müzik Teorisi Doktora programına devam etmekte olan Işıklı, Berklee College of Music'te "Film Scoring" okumuştur. Tüm bu eğitim döneminde, Klasik Batı Müziği, 20. yüzyıl müziği, Caz, Klasik Türk Müziği üzerine Hasan Uçarsu, Kamran İnce, Pieter Snapper, David Osborn, Şehvar Beşiroğlu, Nail Yavuzoğlu gibi önemli besteci ve hocalar ile çalışmalarda bulunmuştur.
 

toygar-isikli.jpg

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@