Survivor'daki Trabzonlu Sabriye'ye ünlü isimden destek

Sabriye Şengül'e ünlü sanatçı sosyal medyadan destek oldu

Medya 23.02.2017, 22:45 23.02.2017, 23:02
Survivor'daki Trabzonlu Sabriye'ye ünlü isimden destek
Haber61 Haber Servisi

Ekranların en çok izlenen programlarından biri olan Survivor'da yarışan Trabzonlu dünya şampiyonu kick boksçu Sabriye Şengül'e ünlü şarkıcı Murat Boz'dan destek geldi.

Adada her fırsatta dışlandığını söyleyen ve Ünlüler Takımı'nda hemen her ada konseyinde eleme potasına sokulan ancak sms sonuçlarıyla elenmeyen Sabriye'ye ünlü şarkıcı Murat Boz destek verdi. Sosyal medya hesabından "Hemşerim Sabriye yürü be. Sonuna kadar Sabriye" paylaşımlarında bulunan Murat Boz'a hayranları Zonguldaklı mısın yoksa Trabzonlu mu soruları sordu. Boz ise babasının Trabzonlu olduğunu izah etti.

Ayrıca Boz'un, Sabriye'yi hakarete varan eleştiri yapanlara karşı da koruduğu görüldü.SABRİYE ŞENGÜL KİMDİR?

Kick Boks Dünya Şampiyonu Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. Türkiye'nin yetiştirdiği en iyi boksör ve kick boksçular arasında yer alıyor.
sabriye şengül kimdir
Üç Türkiye şampiyonluğu bulunan Şengül, ayrıca K1 Dünya Karması Şampiyonluğu unvanına da sahip. 23 Nisan 2016'da İstanbul'da WKU Dünya Şampiyonluğu için kemer maçına çıkan Şengül, Belçikalı Rakibi Vanessa De Waelle’yi puanla yenerek dünya şampiyonu oldu.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
tolga 4 yıl önce
sabriye de mıymıntı olmasın ,onlara inat oyunlarda ağresif ve hırçın olması lazım,böyle olmazki arkadaş bırakma kendini kardeşim.
Tor 4 yıl önce
Murat Boz, Trabzon'un öz evladıdır. Gurur duyuyorum. Sabriye de öyle. Ama en önemlisi Karadeniz Fırtınası:Trabzonspor
Hakan Kurt 4 yıl önce
ya arkadaş sabriye dışlanmış.doğru.ama dışlanmasında sanki kendisinin hiç suçu yok.herkese iyi davranıpta dışlandıysa haksızlar.ama millete atar yaparsan dışlanırsın.size birisi kes sesini derse baş tacımı edersiniz.
adnan 4 yıl önce
dogru olani yapmis
nasıl oldu! 4 yıl önce
tamam da çok beceriksiz oyunlarda.
MELİH 4 yıl önce
GURUBUNUN EN KÖTÜSÜ VE DE EN AGRASİFİ.
BIRAAK 4 yıl önce
NE HEMŞERİSİ YETENEKSİZ.. MİKRO MİLLİYETÇİLİĞE HAYIR
Gezmis.kemal...bende.zonguldakliyim.Aslenrizeliyim 4 yıl önce
Memleketin.medeni.igtihariolan.Birkizabukadar.yuklenilmez.herkeshatayapabilir.muhimolanolan.on a.destekolmak.insanlikbunhosterir
Bizeboyleogrettiler.kardesim

Gelişmelerden Haberdar Olun

@