banner539

banner526

banner533

banner513

O Ses Türkiye'de Zeki Müren sesi! "Selahattin Cengiz Şimdi Uzaklardasın"

O Ses Türkiye yarışmasında sesi Zeki Müren'e bire bir benzeyen Selehattin Cengiz isimli yarışmacı, Zeki Müren'in söylediği "Şimdi Uzaklardasın" şarkısını seslendirdi. Sesiyle seyircileri kendine hayran bırakan Selahattin juri üyelerini ise kendine döndüre

Medya 14.12.2015, 21:52
O Ses Türkiye'de Zeki Müren sesi!

O Ses Türkiye yarışmasında sesi Zeki Müren'e bire bir benzeyen Selehattin Cengiz isimli yarışmacı, Zeki Müren'in söylediği "Şimdi Uzaklardasın" şarkısını seslendirdi.

Sesiyle seyircileri kendine hayran bırakan Selahattin juri üyelerini ise kendine döndüremedi. Jürinin dönmemesi hem seyircileri hem de Acun Ilıcalı adeta şok oldu. Seyirciler bir daha diye tezahuratlarda bulundu ancak juriler takımlarının dolmaya yakın olması nedeniyle dönmediklerini belirtti.

Özellikle jurilerden Gökhan "Ben dönerken rahmetliyi burada zannettik" ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Acun "O zaman neden dönmedin diyerek" Gökhan'ı hem eleştirdi hem de gülüşmelere neden oldu. Öte yandan yarışmacı Selahattin Cengiz ısrarlar üzerine yeniden şarkı söyledi. Cengiz "Anadan ayrı" isimli şarkıyı okudu.

İşte Selahattin Cengiz'in performansı;

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@