banner526

banner533

banner513

Gökhan ve Hakan Zahid Bizi Tan Eyleme performansı

O Ses Türkiye'de juri üyelerinden Hakan ve Gökhan büyük bir sürprize imza attı. İkili sahneye çıkarak şarkı söyledi. O Ses Türkiye'nin 14. Aralık akşamı yayınlanan son bölümünde Gökhan ve Hakan kardeşler Zahid Bizi Tan Eyleme isimli parçayı seslendirdi. İ

Medya 14.12.2015, 22:58
Gökhan ve Hakan Zahid Bizi Tan Eyleme performansı

O Ses Türkiye'de juri üyelerinden Hakan ve Gökhan büyük bir sürprize imza attı. İkili sahneye çıkarak şarkı söyledi.

O Ses Türkiye'nin 14. Aralık akşamı yayınlanan son bölümünde Gökhan ve Hakan kardeşler Zahid Bizi Tan Eyleme isimli parçayı seslendirdi. İkilinin kendi tarzları dışında bir şarkıyı oldukça iyi söylemesi başta diğer jüri üyeleri Ebru Gündeş, Hadise ve Murat Boz olmak üzere tüm seyircileri şaşırttı. Büyük alkış alan Gökhan Ve Hakan'ı şarkı söylemeye ikna eden ise Avun oldu.

Son bölümde yarışmanın başınadn sonuna kadar birbirlerine takılan Acun ve Gökhan kapışmasında kazanan taraf Acun oldu. Acun'a şarkı söyletmeye çalışan Gökhan bir anda kendisini sahnede buldu. Gökhan ve kardeşi Hakan alkışlarla sahnede Zahid Bizi Tan Eyleme şarkısını okudu. İkilinin performansı büyük beğeni topladı. Bu performans sosyal medyada da yankı uyandırmayı başardı. İkilinin performansı kısa sürede paylaşılmaya başladı.

İşte Gökhan ve Hakan'dan Zahid Bizi Tan Eyleme;

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@