Elçin Sangu hayranlarını çok korkuttu

"Kiralık aşk" dizisinin Defne'si Elçin Sangu'nun sette rahatsızlandığı haberi ortalığı karıştırdı. Sosyal medyada bir anda yayılan bu haber üzerine, Elçin Sangu hayranlarının açtıkları "GeçmişOlsunElçinSangu" tag'i Twitter'da TT oldu.   SAĞLIĞI YERİNDE  

Medya 07.12.2015, 09:53
Elçin Sangu hayranlarını çok korkuttu
"Kiralık aşk" dizisinin Defne'si Elçin Sangu'nun sette rahatsızlandığı haberi ortalığı karıştırdı. Sosyal medyada bir anda yayılan bu haber üzerine, Elçin Sangu hayranlarının açtıkları "GeçmişOlsunElçinSangu" tag'i Twitter'da TT oldu.
 
SAĞLIĞI YERİNDE
 
Ünlü oyuncunun önceki gün bir üniversitenin ödül törenine aşırı yorgunluk nedeniyle katılamaması bu dedikodulara neden oldu. Genç oyuncunun bugün sette ve sağlığında da bir sorun olmadığı öğrenildi.
 
ELÇİN SANGU KİMDİR?
 
Elçin Sangu  İzmir doğumludur. Çerkes asıllı olan Sangu, Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlamış, daha sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu olarak kazanmıştır.
 
Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. İlk olarak 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Şimdilerde ise star TV'de yayınlanan, başrollerini Barış Arduç ile birlikte paylaştığı Kiralık Aşk adlı dizide Defne karakterini oynamaktadır.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@