banner526

banner533

banner513

E Devlet Günlük Döviz Kurları

Devlet ve özel firmalar tarafından kişilere sunulan hizmetlerin internet üzerinden takip edilebilmesi ve hizmetler ile ilgili bilgi alınması amacıyla çeşitli sorgulama hizmetleri geliştirilmiştir. Devlet portalı üzerinden ücretsiz bir şekilde sunulan hizm

Medya 25.12.2015, 08:32 19.09.2017, 18:36
E Devlet Günlük Döviz Kurları
Devlet ve özel firmalar tarafından kişilere sunulan hizmetlerin internet üzerinden takip edilebilmesi ve hizmetler ile ilgili bilgi alınması amacıyla çeşitli sorgulama hizmetleri geliştirilmiştir. Devlet portalı üzerinden ücretsiz bir şekilde sunulan hizmetlerden yararlanarak sizler de bilgi sağlayabilir ve merak ettiğiniz tüm konularda güncel durumu görüntüleyebilirsiniz.


E devlet üzerinden sunulan günlük döviz kuru hizmetlerinde veriler Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından sağlanmaktadır. Bu açıdan sürekli güncellenen ve kişilerin online olarak bilgi almasını sağlayan Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası hizmetlerine sizler de direk devlet sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz. Üstelik e devlet günlük döviz kurları için bilgi almak isteyen kişiler için özel bir ayrıcalık da sunulmaktadır. Diğer e devlet hizmetlerinde olduğu gibi e devlet günlük döviz kurları için üyelik giriş istenememektedir. Böylece kişiler direk devlet portalı girişi yaparak e devlet günlük döviz kurlarını inceleyebilmektedir.

E devlet günlük döviz kurları üzerinden inceleme yapmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken önemli bir detay verilerin 15.30’dan sonra güncellenmesidir. Bu nedenle sabah saatlerinde yapacağınız incelemelerde bir önceki gün güncellenen verileri görüntüleyeceğiniz için güncel yapılacak işlemler için e devlet günlük döviz kurları kullanılmamalıdır. E devlet günlük döviz kurları yerine anlık olarak değişen piyasaların takip edilmesi çok daha yararlı olacaktır.

Devlet Portalındaki Diğer Hizmetler Nelerdir?

E devlet günlük döviz kurları dışında devlete bağlı hizmet veren kurumların sunduğu pek çok hizmet e devlet üzerinden erişilebilir durumdadır. Bu bakımdan üyelik giriş yaptıktan sonra kolay bir şekilde hizmetlerden yararlanılması ve bu doğrultuda bilgi alınması mümkündür.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@