AFC Champions League Two · Group Stage - 1
Hang Day Stadium, Hanoi
16 Eylül 2026 · 15:15
Viettel
Melbourne Victory
Teknik direktör: Velizar Popov
Teknik direktör: Giovanni Savarese
Viettel
Melbourne Victory
Bu iki takımın geçmiş karşılaşması bulunamadı.
Viettel
Melbourne Victory
| # | Oyuncu | DK | Gol | Asist | Şut | Pas | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Ribamar | 86 | 1 | 0 | 4 | %79 | 8,2 | |
| 12 | Phan Tuấn Tài | 90 | 0 | 0 | 1 | %86 | 7,8 |
| Paulinho Curuá | 90 | 0 | 0 | 2 | %90 | 7,2 | |
| 16 | Phạm Trung Hiếu | 90 | 0 | 0 | 1 | %81 | 7,1 |
| V. T. Nguyen | 90 | 0 | 0 | 1 | %86 | 6,9 | |
| Nguyễn Văn Việt II | 90 | 0 | 0 | 0 | %68 | 6,7 | |
| 5 | André Luiz | 90 | 0 | 0 | 3 | %95 | 6,6 |
| 95 | Júnior Brandão | 29 | 0 | 0 | 1 | %50 | 6,6 |
| D Vũ Thành | 77 | 0 | 0 | 2 | %78 | 6,5 | |
| Trần Danh Trung | 13 | 0 | 0 | 0 | %40 | 6,4 | |
| K. Colonna | 90 | 0 | 0 | 1 | %98 | 6,4 | |
| Huu Thang Nguyen | 13 | 0 | 0 | 2 | %60 | 6,3 | |
| Văn Tú Nguyễn | 4 | 0 | 0 | 0 | %100 | 6,3 | |
| Triệu Việt Hưng | 77 | 0 | 0 | 1 | %83 | 6,1 | |
| R. Gordon | 61 | 0 | 0 | 1 | %100 | 6,0 |
| # | Oyuncu | DK | Gol | Asist | Şut | Pas | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Clarismario Rodrigues | 74 | 1 | 0 | 6 | %75 | 7,9 |
| 15 | T. Lockyer | 90 | 0 | 0 | 0 | %89 | 7,1 |
| 14 | M. Grimaldi | 64 | 0 | 1 | 1 | %72 | 7,0 |
| 25 | J. Duncan | 90 | 0 | 0 | 0 | %67 | 6,9 |
| 29 | M. Ghossaini | 16 | 0 | 0 | 1 | %75 | 6,8 |
| 3 | J. Davidson | 90 | 0 | 0 | 1 | %93 | 6,7 |
| 8 | J. Valadon | 90 | 0 | 0 | 0 | %80 | 6,6 |
| 18 | F. Lino | 86 | 0 | 0 | 0 | %81 | 6,5 |
| 10 | D. Genreau | 26 | 0 | 0 | 1 | %85 | 6,5 |
| 36 | H. Shillington | 16 | 0 | 0 | 0 | %90 | 6,4 |
| 22 | X. Stella | 16 | 0 | 0 | 1 | %88 | 6,3 |
| 5 | B. Hamill | 4 | 0 | 0 | 0 | %100 | 6,3 |
| 23 | K. Jelacic | 90 | 0 | 0 | 0 | %83 | 6,2 |
| 16 | J. Inserra | 74 | 0 | 0 | 0 | %88 | 6,1 |
| 44 | C. Nduka | 90 | 0 | 0 | 2 | %92 | 6,0 |
| 6 | L. D'Arrigo | 74 | 0 | 0 | 1 | %80 | 5,9 |