Segunda División · 12. Hafta
Estadio Municipal Alfonso Murube, Ceuta
1 Kasım 2026 · 18:15
AD Ceuta FC
4-3-3
Sporting Gijon
3-5-2
Teknik direktör: José Juan Romero
Teknik direktör: N. Larcamón
AD Ceuta FC
Sporting Gijon
Bu iki takımın geçmiş karşılaşması bulunamadı.
AD Ceuta FC
Sporting Gijon
| # | Oyuncu | DK | Gol | Asist | Şut | Pas | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | Guille Vallejo | 90 | 0 | 0 | 0 | %75 | 7,6 |
| 10 | Marino Illescas | 90 | 0 | 0 | 1 | %88 | 6,7 |
| 19 | E. Sevikyan | 48 | 0 | 0 | 3 | %84 | 6,6 |
| 7 | Alejandro Camacho Ramírez | 26 | 0 | 0 | 1 | %73 | 6,5 |
| Chidiebere Gabriel Okoro | 14 | 0 | 0 | 1 | %90 | 6,4 | |
| 11 | Cedric Teguia | 64 | 0 | 0 | 1 | %90 | 6,4 |
| 23 | A. Tuhami | 26 | 0 | 0 | 0 | %100 | 6,3 |
| 9 | Jordi Escobar | 48 | 0 | 0 | 2 | %75 | 6,3 |
| 14 | Y. Bodiger | 64 | 0 | 0 | 0 | %82 | 6,2 |
| 16 | Redru | 90 | 0 | 0 | 1 | %81 | 6,2 |
| 6 | Carlos Hernández | 90 | 0 | 0 | 1 | %82 | 6,1 |
| 20 | Álex Meléndez | 42 | 0 | 0 | 0 | %69 | 6,0 |
| 5 | Adrián Lapeña | 90 | 0 | 0 | 1 | %81 | 5,9 |
| 8 | Kuki | 90 | 0 | 0 | 1 | %82 | 5,9 |
| 22 | K. Koné | 42 | 0 | 0 | 0 | %60 | 5,7 |
| 2 | Toni Abad | 76 | 0 | 0 | 0 | %75 | 5,5 |
| # | Oyuncu | DK | Gol | Asist | Şut | Pas | Puan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | Guille Rosas | 90 | 1 | 1 | 3 | %82 | 8,2 |
| 1 | Rubén Yáñez | 90 | 0 | 0 | 0 | %62 | 7,9 |
| 7 | Gaspar Campos | 90 | 0 | 1 | 3 | %85 | 7,7 |
| 16 | A. Sarco | 61 | 1 | 0 | 6 | %67 | 7,5 |
| 44 | Andrés Cuenca | 90 | 0 | 0 | 1 | %88 | 7,5 |
| 14 | Álex Corredera | 76 | 0 | 0 | 0 | %88 | 7,2 |
| 6 | Nacho Martín | 30 | 0 | 0 | 0 | %96 | 7,2 |
| Diego Matabuena Álvarez | 29 | 0 | 0 | 0 | %92 | 7,0 | |
| 23 | Jorge Sáenz | 90 | 0 | 0 | 1 | %83 | 7,0 |
| 24 | Aimar Duñabeitia | 90 | 0 | 0 | 2 | %79 | 6,8 |
| 22 | Hugo Guillamón | 60 | 0 | 0 | 0 | %85 | 6,7 |
| 3 | Pablo García | 27 | 0 | 0 | 0 | %100 | 6,7 |
| 28 | M. Conde | 14 | 0 | 0 | 0 | %100 | 6,5 |
| 21 | M. Loum | 14 | 0 | 0 | 1 | %100 | 6,4 |
| 19 | J. Otero | 76 | 0 | 0 | 0 | %68 | 6,2 |
| 27 | Enol Prendes | 63 | 0 | 0 | 3 | %92 | 6,1 |