banner491

Aybüke Pusat kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Her Yerde Sen dizisinin oyuncu kadrosunda bulunan Aybüke Pusat kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır? İşte tüm detaylar...

Aybüke Pusat kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?
banner432

AYBÜKE PUSAT KİMDİR?

20 Mayıs 1995 yılında Ankara'da dünyaya gelen güzel oyuncu, Ankara Devlet Konservatuvarı Bale bölümünden mezun olmuştur.

2014 yılında katıldığı Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışması'nde 3. seçilen Aybüke Pusat'a finallerin ardından birçok oyunculuk teklifi gelmiştir.

Oyunculuk kariyeribe Medcezir dizisi ile başlayan güzel oyuncu, O Hayat Benim, Familya, Söz, Kapı, Şahin Tepesi dizi ve filmlerinde rol alan oyuncu son olarak Her Yerde Sen dizisinde Furkan Andıç ile birlikte başrolde 'Selin Sever' karakterine hayat vermektedir.

Selin Sever karakteri hakkında: "Sempatik, coşkulu, sevecen bir genç kadın. Aynı zamanda dikbaşlı ve dobra. Yerine göre hanım, yerine göre dayıdır. Sevdiklerini kaybetme korkusu hayatındaki en büyük sınavıdır Selin’in… Binbir zorlukla satın aldığı evinde keçisi Sakız, kaplumbağası tosbağa ve yere göğe sığdıramadığı balığı Çiçi ile çok mutludur… İş arkadaşlarıyla son dönemde mali çıkmaz yaşayan şirketi Artemim’de işlerin yoluna girmesi için canla başla çabalamaktadırlar. Yaşanan bir karışıklık sebebiyle Artemim’in yeni yöneticisi Demir ile aynı evi paylaşmak zorunda kalır. Demir evin kendisine ait olduğunda ısrar etse de Selin, bu duruma pabuç bırakacak biri değildir.  Hem evde hem de işte herkesin hayatını altüst eden Demir’den kurtulmak için çabalarken kalbini ona kaptıracağından habersizdir."

Aybüke Pusat, 1.72 metre boyunda, 50 kilo ve Boğa burcudur.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 16:23

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner472