banner536

banner556

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

İmamdan Trabzonspor duası

Trabzonspor 28.02.2021, 16:25

Trabzonspor, Süper Lig'in 27. haftasında Fenerbahçe ile karşılaşıyor. 

Karşılaşma öncesi ise Vakfıbeir ilçesinde popüler hoca olarak tanınan Abdullah Salman yaptığı dua paylaşımı ile paylaşım rekorları kırdı.

Bordo mavililerin maçı galibiyet ile tamamlamaları için yapılan duaya takipçileri binlerce "amin" mesajı bıraktılar.

Yorumlar (19)
Akyel 2 ay önce
Amin...
Adem 2 ay önce
Eğer diyanete bağlı ise işlediği dahada suç. Sen hocayım diyorsun gençleri insanları küfür kumar ve harama boş zaman israfına sürükleyen bir kötülüğün devamına dua etmek. Coranadan tehlikeli ve musibetlere tavediye olduğunu biliyormu bu kişi.
Holalı 2 ay önce
Âmin âmin âmin Allah tamamına erdirsin âmin
Ruh61 2 ay önce
Aminnnnn Hocam Aminnnnnn
Seddar 2 ay önce
Öyle amiiiiiin diyorsunuzki. İnsanların Hidayet bulması İçin değilde böyle biryere duayı harcamak ??? Sayın hoca. Din Allah dua bunları şer işlerde magazinleştirmek korkunç bir hal. Asıl tehlike insanlar o kadar uyuşmuşki Adama sen din alimi koltuğundasın dine zarar verirsin yapma diyen çıkmaması. Yazık.
Andülaziz. 2 ay önce
Hoca efendi. İslam dini alaya alınmaz. Dua alaya alınmaz. Ahir zaman alametleri bunlar. Yarında hjbbbbbbbb
Yasin 2 ay önce
Maçlar duayla değil sahadaki mücadele ile kazanılıyor tıpkı savaşların duayla veya evliyalarla cinlerle değil kanla kazanıldıgı gibi... Önce siyaseti soktular trabzonsporun içine şimdi de din girdi
Rıza 2 ay önce
Mumin. Çanakkale’de kafirlere karşı iman savaşını duayla kazandı. Kumar savaşı değil. Çok gerilerde cahil olmayalım ilim öğrenelim ne olur. Bi kıyaslamayı yapamayan nesille nereye gideceğiz.
Mümin 2 ay önce
Ne diyorsun eleman? Müslümanların dua etmesi niye zoruna gidiyor? Müslüman isen rahatsız olman niye? Müslüman değilsen zaten bak işine sanane! Ayrıca Çanakkale Savaşını aç oku bak kalplerde Allaha olan imanla ve Kuranla nasıl destan yazmışız!
Ali Yılmaz 2 ay önce
Amin.. Hoca efendi kimseye gidin küfredin demedi. Dua etti.. 37 yıllık şamp. Özlemi var.. Müminin silahı duadr... İmam kardeş imize samsun termede selamlar...
İsmail kır 2 ay önce
Amin hiçbirşey için değil sadece şu taraftar için alın maçı bunları. Çok üzdünüz ya Allah aşkına yenin. İlahi adalet olacak geçen sene Alanya başakşehir maçında hhiç basmayan alanaya. Trabzonspor maçında sanki dünya şampiyonu olacak şekilde oynayan ve sevinen ERÖL şimdi adalet zamanı Allah bugünleri gösterdi bize
Efsane 2 ay önce
Allah akil fikir versin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@