Yine acı: Bir asker şehit

Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde güvenlik güçleri ile terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada ilk belirlemelere göre bir asker şehit oldu. Çatışmada çok sayıda terör örgütü PKK’lının da öldürüldüğü belirtiliyor.Alınan bilgiye göre, 3 gün önce ilçe

Yine acı: Bir asker şehit
banner432

Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde güvenlik güçleri ile terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada ilk belirlemelere göre bir asker şehit oldu. Çatışmada çok sayıda terör örgütü PKK’lının da öldürüldüğü belirtiliyor.

Alınan bilgiye göre, 3 gün önce ilçe merkezine saldırı düzenledikten sonra kaçan teröristlerin yakalanması için Kato Dağını da kapsayan geniş çaplı ve hava destekli operasyon başlatıldı. Çok sayıda askerin katıldığı operasyon kapsamında, teröristlerle bu akşam saat 20.00 sıralarında Laleş Yaylası bölgesinde temas kuruldu. Bölgenin Altındağ köyü kırsalında yaşanan çatışmada ilk belirlemelere göre bir asker şehit oldu. Şehidin cenazesi helikopterle Şırnak Asker Hastanesine getirildi. Çatışmada çok sayıda terör örgütü PKK’lının da öldürüldüğü belirtiliyor.

Güvenlik güçlerinin Kato dağında başlattığı operasyon ise devam ediyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
cingün
cingün - 7 yıl Önce

kaliteli ince çelik yelek satın alamıyormuyuz askerlerimize. bir adar söylendi, ama sonra unutuldu.

hafif, ama kaliteli çelik yelek şart.bunların derin mağaralarda sakladıkları bütün mühimmatları law silahlarıyla yakılmalı, kül edilmeli, şah damarları kesilmeli. kanunsuz olarak o mağaralarda mühimmat saklıyorlar, bizim de o mühimmatları yakmak, yıkmak hakkımız var..yapılması gereken budur. konvansiyonel silahlar, bombalar, o derin mağaraların diplerine inmiyor sadece böyle dipleri derin ve onların silahlarını sakladıkları mağaralara, ancak alev kusan law silahları ulaşır ve bunu yapmak tabii hakkımızdır...

ADIL
ADIL - 7 yıl Önce

Abd Irak ı işgal ederken bu kadar askeri ölmedi.Biz bir sınırımızı koruyamıyoruz.Sistem çok berbat olmalı ki önemli teknolojiye ve silaha sahip bir ülkeyiz bunun avantajlarını tam verimli olarak kullanamıyoruz.Sistem yeniden gözden geçirilmeli acilen.

SIRADAKİ HABER

banner443

banner393