Trabzon'da Volkan Konak rüzgarı

 Kuzey’in oğlu Volkan Konak, 11 Eylül 2012 Salı günü saat 14.00’te Forum Trabzon’da hayranlarıyla buluşacak. Samimi tavrıyla konserlerinde ve programlarında yediden yetmişe herkesin hayranlık duyduğu Volkan Konak, Forum Trabzon’da Trabzonlularla buluşacak

Trabzon'da Volkan Konak rüzgarı
banner432

 

Kuzey’in oğlu Volkan Konak, 11 Eylül 2012 Salı günü saat 14.00’te Forum Trabzon’da hayranlarıyla buluşacak. Samimi tavrıyla konserlerinde ve programlarında yediden yetmişe herkesin hayranlık duyduğu Volkan Konak, Forum Trabzon’da Trabzonlularla buluşacak.

Sanata, çevreye ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle adından sıkça söz ettiren Forum Trabzon, Türk Eğitim Vakfı’nın Trabzon’da üniversiteye giden kız öğrenciler için yaptırdığı 12 Eylül Çarşamba günü açılacak ‘Türk Eğitim Vakfı Trabzon Kız Yurdu’nun açılışına destek oluyor. 

Türk Eğitim Vakfı’nın yaptırdığı kız yurdunun açılışına katılarak sosyal sorumluluğa dikkat çekecek olan Volkan Konak, yurdun açılışından 1 gün önce (11 Eylül 2012 Salı) Trabzonlular ile Forum Trabzon’da bir araya gelerek sevenlerine imza dağıtacak. 

Tarih: 11 Eylül 2012 Salı

Saat: 14.00

Yer: Forum Trabzon B1 Katı Fener Meydanı


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner421