Tom’a görücü usulü sevgili

 Amerikan Vanity Fair dergisinin haberine göre, Scientology tarikatı, Katie Holmes ile evlenmeden önce, Tom Cruise’a görücü usülü sevgili bulmuş. Derginin Katie Holmes’u kapak yaptığı ekim sayısındaki özel haberinde, tarikat lideri David Miscavige’ın eşi

Tom’a görücü usulü sevgili
banner432

 

Amerikan Vanity Fair dergisinin haberine göre, Scientology tarikatı, Katie Holmes ile evlenmeden önce, Tom Cruise’a görücü usülü sevgili bulmuş.

 

Derginin Katie Holmes’u kapak yaptığı ekim sayısındaki özel haberinde, tarikat lideri David Miscavige’ın eşi Shelly’nin, 2004’te, daha önce iki kez evlenen, İspanyol aktris Penelope Cruz’dan yeni ayrılan Tom Cruise’a uygun sevgili bulma görevini üstlendiği yer aldı.

 

‘Denetimden’ geçirildi

 

Habere göre bu arama sonucu Cruis’a uygun sevgili olarak, İran asıllı İngiliz aktris Nazanin Boniadi seçildi. Görüşmede kişisel sırlarından cinsel hayatına dair tüm detaylara kadar her bilgi sorulan güzel aktris, Cruise ile tanıştırılana kadar tarikat tarafından sıkı bir eğitimden geçirildi. Genç aktrisle Tom Cruise bir geceyi de beraber geçirmiş, ancak birlikte olmamışlar. İddiaya göre Boniadi, bir Scientology yetkilisine “saygısızlık” edince Tom Cruise ipleri koparmış.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner443

banner393