banner536

banner526

banner513

Sigaraya yine zam yolda! Erdoğan açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “31 Mayıs Dünya Tütüne Hayır Günü” dolayısıyla gençlerle buluşma programında konuştu.

Gündem 31.05.2020, 20:25
Sigaraya yine zam yolda! Erdoğan açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , en çok vergi yükünün sigaraya yüklendiğini belirterek, bu politikanın sürdürüleceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklaması şu şekilde:

Şu anda vergiler içerisinde en çok vergi yükünü sigaraya yüklüyoruz. Acaba ne derler diye de düşünmüyoruz. Çünkü biz bu sigara müptelası olan vatandaşlarımızı çok seviyoruz. İstiyoruz ki onların sigara fiyatlarını arttıralım. Belki o zaman bu işten yavaş yavaş kaçarlar diye düşünüyoruz. Ama kaçmıyorlar nedense. Ama biz yine vergiyi sigaraya bindireceğiz.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
Yalçın 1 ay önce
Sesli güldüm. Vatandaşı düşündüğü için vergi artırmak.
yorumcu 1 ay önce
Yeter artik bu milleti sevme.17 yildir seviyorsun , yorulduk sevme artik!
Metin 1 ay önce
Yeter artık be sıktın zam zam zam
Halil 1 ay önce
Milletin akliyla dalga gecmeye devam edin elbet secim.gelir cekinmezsiniz tabi milletin zaruri ihtiyaçlarini bir bir belirleyip zamlayin bakalim
Ali 1 ay önce
Ekonomiyi batırdık demede
Ilhan 1 ay önce
Yorumları okuyorum da diyorum ki bunlar bu kadar oyu nasıl alıyor
Murat keskin 1 ay önce
Sn başkan bu yaptığınız politikadan derhal vazgeçin insanları çaresizliğe sürüklemeyin millet bırakabilse zaten bırakacak elinden gelmiyor ki bırakamıyor ayıptır günahtır yazıktır sigara zammından vazgeçin size yemin ederim en son seçimi kaybetme sebebiniz bu sigaraya yaptığınız akıl almaz zamlardır bu işe dur diyin artık koronavirüs zararını insanların sigarasından çıkarmaktan vazgeçin
DeliDalga 1 ay önce
Has ediysın. Devam. Ya bu arada... sübyancı kadrolara, hocalara, kurslarada bi vergi düzenlesan paşgan? CeA verısan satarker seni ... vergi olayında yırtarsın hani..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@