Şenol Güneş'i başından yaralayan taraftar gözaltına alındı

Türkiye Ziraat Kupası Fenerbahçe - Beşiktaş arasında oynanan maç sırasında çıkan olaylarda Şenol Güneş'in yaralanmasına neden olan bir taraftar gözaltına alındı. 

Gündem 20.04.2018, 08:32
Şenol Güneş'i başından yaralayan taraftar gözaltına alındı

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in yaralanmasına ve maçın tatil edilmesine neden olan olaylara ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

TRİBÜNDÜN ATTIĞI CİSİMLE ŞENOL GÜNEŞ'İ YARALAYAN TARAFTAR GÖZALTINA ALINDI

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar'ın imzasını taşıyan yazılı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

19.04.2018 tarihinde Kadıköy Şükrü Saraçoğlu stadyumunda gerçekleşen Fenerbahçe-Beşiktaş futbol müsabakası esnasında çıkan ve Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in de yaralanmasıyla sonuçlanan olaylarla ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığımızca derhal soruşturma başlatılıp stadyum kamera kayıtları incelenmek suretiyle tribünden fırlattığı isimle Şenol Güneş'in yaralanmasına sebep olduğu belirlenen bir şüpheli gözaltına alınmıştır. Müsabaka esnasında suç işleyen tüm kişilerin tespitine yönelik çalışmalar aralıksız devam etmektedir.

Yorumlar (4)
Merandes 3 yıl önce
Bu tür kişiliksizler her statta var ve sadece üç beş kişi de değildir bunlar sayıları yüzleri bulabilir. Bu kişileri hayatta stada sokmamalı.
Tursun 3 yıl önce
Ben otto bariçe atılan taşıra bunu yapanında kınadım ama bir şikeci takım taraftarınızda duymadım Trabzon’a verilen cezanın misli verilsin yazıklar olsun
Güven 3 yıl önce
Bütün suçluların başları siyasilerdir meclistir kanunu uygulayamayanlardır
Necip Uzunalioglu 3 yıl önce
Sucu bir iki kisiye yikilip digerleri masum ilan edilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@