Polis adaylarına son çağrı...

 Polis Meslek Eğitim Merkezleri'ne alınacak öğrenciler için başvuru tarihi açıklandı... Başvurularda toplam 2 bin 800 polis adayı kabul edilecek.Polis Meslek Eğitim Merkezleri'ne (POMEM ) alınacak öğrenciler için başvuru işlemlerinin 3-21 Eylül tarihleri

Polis adaylarına son çağrı...
banner432

 

Polis Meslek Eğitim Merkezleri'ne alınacak öğrenciler için başvuru tarihi açıklandı... Başvurularda toplam 2 bin 800 polis adayı kabul edilecek.

Polis Meslek Eğitim Merkezleri'ne (POMEM ) alınacak öğrenciler için başvuru işlemlerinin 3-21 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirileceği bildirildi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü 'nden yapılan açıklamada, 12. dönem polis meslek eğitimlerine 2 bin 700'ü erkek, 130'u kadın olmak üzere 2 bin 830 adayın kabul edileceği belirtildi. 

Açıklamada, ayrıca aday miktarının yüzde 30'u olan 849 kişinin de yedek olarak belirleneceği ifade edilirken, adayların bulundukları ilin emniyet müdürlüklerine başvuruda bulunabilecekleri vurgulandı.

Öte yandan başvuru sonrası kazanan adayların listesi, 4 Ekim'de Emniyet Genel Müdürlüğü'nün www.egm.gov.tr adresinden ilan edilecek.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner421