PKK'lının dilini çözen fotoğraf

İzmir Foça'daki askeri araca yönelik bombalı saldırırır faili olan ve yaralı olarak Yunus Ç.'yi polis ilginç bir şekilde konuşturdu.Şanlıurfa Viranşehir'de uygulama yapan güvenlik güçlerine yönelik saldırıda çatışma çıkmış, teröristlerden Ahmet Bal Ölü, Y

PKK'lının dilini çözen fotoğraf
banner432

İzmir Foça'daki askeri araca yönelik bombalı saldırırır faili olan ve yaralı olarak Yunus Ç.'yi polis ilginç bir şekilde konuşturdu.

Şanlıurfa Viranşehir'de uygulama yapan güvenlik güçlerine yönelik saldırıda çatışma çıkmış, teröristlerden Ahmet Bal Ölü, Yunus Ç. yaralı yakalanmıştı.

Yunus Ç.'nin parmak izleri Foça'daki saldırı sonrası bulunan altın bilezik kutusundan alınan parmak izleriyle ile aynı çıktı. Bu gelişme üzerine İzmir'den özel bir ekip Şanlıurfa'ya gitti ve yaralı teröristi sorguya aldı.

Terör uzmanı polislerden biri tedavi gören Yunus Ç:'ye Gaziantep'deki bombalı saldırının en küçük kurbanı 1 yaşında ki Almina Melise Akar'ı hatırlatarak 'Almina'nın ölümü o saldırıyı yapanları nasıl haklı gösterebilir?' diye sordu.

Bir süre düşünen PKK'lı terörist, iddiaya göre o an ağlamaya başlayarak saldırıyı yapan terör örgütünü eleştirip 'Kim olursa olsun 1 yaşındaki bir çocuğun ölümüne sebep olan saldırıyı yapanlar başarıya ulaşamazlar' dedi. Ardından da Foça saldırısının nasıl yapıldığını anlatmaya başladı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
s.uzun
s.uzun - 7 yıl Önce

Bunların hepsi bebek katili, hepsini değil 1-2 tanesini asacaksın diğerleri zaten görüp ibret alır ve oturur.

banner421