banner441

Pamukoğlu'ndan sert açıklama!

 Savaş uçağı denize düşürülüyor, helikopter yamaçtan yuvarlanıyor, asker dolu sivil minibüs uçurumu boyluyor, Foça'lar, Antep'ler, Şemdinli'ler ve Beytüşşebap'lar birbiri ardına geliyor, askeri taburlara gündüz gözüyle saldırılar düzenleniyor.. Artık şehi

Gündem 06.09.2012, 20:59
Pamukoğlu'ndan sert açıklama!

 

Savaş uçağı denize düşürülüyor, helikopter yamaçtan yuvarlanıyor, asker dolu sivil minibüs uçurumu boyluyor, Foça'lar, Antep'ler, Şemdinli'ler ve Beytüşşebap'lar birbiri ardına geliyor, askeri taburlara gündüz gözüyle saldırılar düzenleniyor.. Artık şehit sayılarını takip edebilmek için neredeyse güçlü bir hafıza gerekiyor. Hatay - Urfa hattında ne idüğü belirsiz silahlı gruplar cirit atıyorlar.. Dün gece Afyondaki cephanelikte meydana gelen patlama ise, hiçbir bahane ve sebeple açıklanamayacak derecede tam bir facia ve fiyaskodur..

 

Tüm olup bitenlerin sorumlusu mevcut hükümet ve onun emrindeki asker ve sivil bürokratlardır. Gelinen durum, ayan beyan milletin ve topraklarımızın, artık korunup, gözetilemediğidir..

 

Türkiye'nin yazgısı, başka ülkelerin çıkarlarına ve hükümetteki partinin kişisel menfaatlerine bağlanmıştır..

 

Bağımsızlığımız, onurumuz ve güvenliğimiz ileri derecede tehdit ve tehlike altındadır. Yurtseverler, onur bayrağını dalgalandıramadığı sürece de, zafer kazanmak olası değildir..

 

Hazreti Ebû Bekir, sanki Türkiyenin bu halini anlatıyor: "Mal hırsızlarda, silah sokakda, karar acizlerde olursa, orada düzen bozulur." 

 

Afyon şehitlerimize Allah'tan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı ve sabırlar dilerim. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
onur cak 7 yıl önce
osman pasa oyum sana ama insallah koltuk seni de bozmaz...Allah yanıltmasin...
saintfiker 7 yıl önce
paşam daha vahimi sayayımmı hakim savcı sınavında kopya çekiliyior.çekenler baroya kayıtlı avukatlar.depremzedelerin yardımı alınıyor çalanlar hemşerileri satanlarda şeker fabrikaları bir gecede sessiz sedasız satılıyor bir gecede kanun değişip şike yasal oluyor yapanlarmı bizden birileri yüzde elliden fazlaya ya paşam

Gelişmelerden Haberdar Olun

@