Memurlara iyi haber

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, bakanlığına ilişkin rotasyon uygulamasında, süresi dolmayan hiçbir memurun isteği dışında rotasyona tabi tutulmayacağını bildirdi.Yazıcı, rotasyona tabi olan taşra teşkilatlarında çalışan memurların atamalarıyla ilg

Memurlara iyi haber
banner432

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, bakanlığına ilişkin rotasyon uygulamasında, süresi dolmayan hiçbir memurun isteği dışında rotasyona tabi tutulmayacağını bildirdi.

Yazıcı, rotasyona tabi olan taşra teşkilatlarında çalışan memurların atamalarıyla ilgili olarak, "Yeni yönetmelik gereği rotasyonlar 15 Ağustos 2012 itibarıyla elektronik ortamda gerçekleştirilecek.

Süresi dolmayan hiçbir memur isteği dışında rotasyona tabi tutulmayacak" açıklamasını yaptı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ofluergün
ofluergün - 7 yıl Önce

Rotasyonu zorla yapan imzalayan kendileri, suçlu çalışan personel. 15 ağustosta tayinler yeniden yapılacakmış hangi 15 ağustos şu an eylüldeyiz. yoksa 2013 ağustozuna mı kaldık. Allah bu bakanlık personeline yardım etsin. evi nezaman taşıyacaklar, çocukları hangi okullara gidecek.

ofluergün
ofluergün - 7 yıl Önce

Gümrük Bakanlığı çalışanları sadece adalet istiyor, diğer bakanlıklarda tayinler ne zaman nasıl yapılıyorsa onu istiyor. He personele ön yargıyla bakılıyor, bu bakanlıkta hiç mi dürüst insan yok. Allah bize yardım etsin.

banner421