Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl?

Ünlü sanatçı Kenan Işık'ın öldüğüne dair çıkan iddialar ailesini üzdü. Sosyal medyada hızla yayılan asılsız iddiaya Kenan Işık'ın ailesinden sert yanıt geldi. Peki Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl? İşte son bilgiler.. Ünlü tiyatrocu ve 'Kim Milyoner Olma

Gündem 02.06.2015, 18:17
Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl?
Ünlü sanatçı Kenan Işık'ın öldüğüne dair çıkan iddialar ailesini üzdü. Sosyal medyada hızla yayılan asılsız iddiaya Kenan Işık'ın ailesinden sert yanıt geldi. Peki Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl? İşte son bilgiler..
 
Ünlü tiyatrocu ve 'Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasının sunucusu Kenan Işık'ın tedavisi evinde sürüyor. spor merkezinde geçirdiği kaza sonrası kafa tramvası yaşayan Işık'ın yakınları sabırla onun iyileşmesini bekliyor. Ancak Işık'ın komaya girdiği tarihin yıldönümü olan 21 Mart yaklaşırken sosyal medyada sanatçınının sağlık durumuyla ilgili yayılan asılsız iddialar aileyi üzüyor. 
 
Işık'ın ailesi Twitter'da ortaya atılan 'Kenan Işık hayatını kaybetti' iddiasını kınadı, ünlü oyuncunun sevenlerinin dualarıyla iyileşmesi ve bilincinin yerine gelmesini umduklarını belirtti. Işık gibi komada olan benzer hastalar arasında 12'nci ve 16'ncı ayında uyanan vakaların sayısının çokluğu ailedeki iyimserliği artırıyor. 
 
Sesleri duyan ancak tepki veremeyen eşine bir bebek gibi özenle bakan Beril Işık ise moralini sürekli yüksek tutmaya çalışıyor. Kenan Işık geçenlerde Amerikan Hastanesi'nden Almanya'nın Freidrichshafen kentindeki özel bir sağlık merkezine gönderilmişti. 3.5 aylık özel tedavinin ardından evine dönmüştü.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@